Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Kompanitë:KMY (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

KMY

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kmy kerkon: shitese, kasiere, sistemuese, kasap, punetor/e fabrike, menaxhere, magazinier, sekretare, ekonomiste (tirane... - e re

KMY

-
Tiranë, Shqipëri
Klikoni mbi njoftimin qe ju intereson dhe aplikoni. kmy myslym shyri ofron vend pune shitese ne banak kmy perball ing. ndertimit ofron vend pune shitese ne banak kmy kamez ofron vend pune kasiere / sistemuese kmy, yzberisht ofron vend pune kasap kmy tregu elektrik ofron vend pune kasap ne supermarket kmy perball ing. ndertimit ofron vend ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kmy

Kmy dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane