Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij)Kompanitë:HOTEL DORO CITY_ (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

HOTEL DORO CITY_

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune roje parkingu me turne - e re

HOTEL DORO CITY_

-
Tiranë, Shqipëri
Hotel doro city kerkon te punesoje roje parkingu me turne . aplikanti duhet : - te jete korrekt - te kete sjellje etike - te jete i pergjegjshem - te jete i perkushtuar ne pune - te punoje ne grup kandidatet te kontaktojne ne emailin event@hoteldorocity.com ose ne mob: 0672010371 cel. : +355672010371 + apliko

Tirane, ofrohet vend pune pastruese,sanitare - e re

HOTEL DORO CITY_

-
Tiranë, Shqipëri
Cel. : +355672010371

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - hotel doro city

Hotel doro city dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane