Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 239 rezultate (Këshilla për kërkim)

Noc operator

Ad

ICT Watchers

-
Tiranë, Shqipëri
Membro di un team di dipendenti a turni. responsabile per il monitoraggio delle infrastrutture network datacenter cloud (hosted private/ hybrid cloud) e di assistenza tecnica. • monitoraggio: tutti gli elementi di netwo...

Kamarier m/f

Ad

Dejan

-
Al khobar, Arabia Saudite
Kerkohen kamarier m/f per punesim ne lindjen e mesme,saudi arabia,pagesa fillojne nga 800$ + ne varesi te experiences,kompania ofron akomodimin,transportin per ne pune,uniformen,vakte ushqimore,etj bakshishe te konsideru...

Ofroj pune 146 - e re

Prishtinë, Kosovë
Ofroj pune per nje kujdestare per perkujdesjen e nje qifti. detyrart dhe obligimet: pergaditja e ushqimit sipas kerkeses / te kete pervoj ne pergaditje te ushqimeve, mbajtja e higjienes se shtepis / pastrim dhe hekurosje, furnizimi i shtepis me gjerat ushqimore dhe higjienike, kriteret qe duhet ti plotesoj: kandidatja nuk duhet ta konsumo...

Ofroj pune 3 - e re

Kosovë
Ofroj pune per nje kujdestare per perkujdesjen e dy femive njeri 3 vjeç e gjysme dhe tejteri 1 vjeçar, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, adresa rruga dardania ne fushe kosove.

Kerkohet arketare per exchange dhe moneygram (vetem me eksperience) - e re

Shqipëri
Agjensi khloe-2018 kerkon te punesoje arketare kushtet e punes: 1) te kete mbaruar arsimin e larte (dega finance perben avantazh). 2) eksperience pune minimalisht 1 vit si arketare. 3) te jete njohese e mire e monedhave te huaja dhe te beje konvertime ne cfaredolloj monedhe qe kerkohet. 4) te dije te perdore kompjuterin dhe financa 5 shum...

Kërkohet: specialist/e shitjesh - e re

Shqipëri
Usluga, një ndër kompanitë e para dhe më të mëdha e fokusuar në ndërtim dhe manaxhim pronash në shqipëri, kërkon të punësojë: specialist/ e shitjesh -- përgjegjës për ofrimin e shërbimit superior ndaj klientëve duke shërbyer si kontakt kyç i kompanisë me synim realizimin e shitjeve. detyrat ka kontakt të vazhdueshëm me agjensitë dhe krijo...

Memu bar kerkon te punesoje banakier/e - e re

Tiranë, Shqipëri
Memu bar kerkon te punesoje banakier/e. 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. - te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme . 📍adresa : bulevardi i ri,tirane. 📲per ...

Nest bistro coffee kerkon te punesoje motorrist per shperndarje. - e re

Tiranë, Shqipëri
Nest bistro coffee kerkon te punesoje motorrist per shperndarje. 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te tregojne seriozitet gjate orarit te punes. - te jene te sjellshem. - eksperienca ne pozicione te ngjashme perben avantazh. ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme . 📍adresa : stacioni i trenit 📲per me shume informa...

Pizzeri tirona kerkon te zgjeroje staf. - e re

Tiranë, Shqipëri
Pizzeri tirona kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - picajol - motorrist 🔹 kriteret e punes per kandidatet per pozicionin e punes : picajol - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin . - te jene pozitive dhe korrekte. - te jene te gatshem te punojne me turne. 🔹 kriteret e punes per kandidatet p...

Da ' so bar pizzeri kerkon te punesoje motorrist turni i pare. - e re

Tiranë, Shqipëri
Da ' so bar pizzeri kerkon te punesoje motorrist turni i pare. 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - me motorrin e tij. - te tregojne seriozitet gjate orarit te punes. - te jene te sjellshem. - eksperienca ne pozicione te ngjashme perben avantazh. - turn i pare. ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme . 📍adresa : perbal...

Zyrtar(e) i/e lartë për mbrojtjen e depozitorëve - e re

Fondi i sigurimit të depozitave në kosovë (fsdk) shpallë: konkurs për vend pune titulli: zyrtar(e) i/e lartë njësia: për mbrojtjen e depozitorëve dhe bashkëpunim ndërkombëtar raporton: drejtorit menaxhues të fsdk-së apo udhëheqësit të njësisë nëse aplikohet. niveli: niveli – i zyrtar(e) i/e lartë do të jetë përgjegjës/e për ngritjen e vet...

Zyrtar(e) i/e lartë për financa, raportim dhe analiza - e re

Fondi i sigurimit të depozitave në kosovë (fsdk) shpallë: konkurs për vend pune titulli: zyrtar(e) i/e lartë njësia: për financa, raportim dhe analiza raporton: drejtorit menaxhues të fsdk-së apo udhëheqësit të njësisë kur aplikohet. niveli: niveli – i, zyrtar i lartë përshkrimi: njësia për financa, raportim dhe analiza është përgjegjëse ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane