Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara sot (Fshij) Fshijini të gjitha

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 246 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjente shitjesh ne terren - e re

Ad

Kiço Noti

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania kërkon menaxhere (f) në terren. • të ketë aftësi të mira komunikimi. • të jetë bashkëvepruese në grup. • të jetë e shkathët dhe energjike. mosha 24-30 vjeç. arsimi i mesem ose i larte, eksperienca...

Recepsioniste ne hotel

Ad

Jolly Hotel

-
Tiranë, Shqipëri
Jolly hotel ne qender tek pazari i ri kerkon te punesoje recepsioniste (f) turni i pare me kohe te plote, edhe pa eksperience. paga e kenaqshme. preferohet te kete njohuri te gjuhes angleze dhe italiane. kontakt: 06738...

Ofrohet vend pune bodyguard durres - e re

Security

-
Durrës, Shqipëri
Ofrohet vend pune bodyguard! pozicioni i punes ofrohet ne qytetin e durresit, kushte shume te mira pune dhe ambjent komod ! me dy turne. preferohet mosha 21-35 vjec. per me teper info shkruani ne wp ose telefononi ne numrin

Kerkohet motorrist piceri amar - e re

piceri amar

-
Elbasan, Shqipëri
Kerkohet motorris ne piceri amar . paga e kenaqshme ! te kete minimumi patente te classit a ose b . te interesuarit te paraqiten ne piceri ose te kontaktojne ne numrin 0693754999

The street lounge coffee kerkon te punesoje kamarier/e, banakier/e - e re

Tiranë, Shqipëri
The street lounge coffee kerkon te punesoje -kamarier/e -banakier/e ⏹ kriteret: -te jene te rregullt dhe etik ne pune -aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese -kane perparesi kandidatet me eksperience te ngjashme pune 👉🏻ofrohen: -kushte shume komode pune. -page e kenaqshme. 📍 adresa: astir 📞📲 per cdo informacion te metejshem na ...

Vend i lire pune - e re

Tiranë, Shqipëri
Elvi’s salon kerkon berber me eksperience pune,paga me mareveshje dhe kushte shume te mira pune afati i fundit i aplikimit: 20/06/2022 14:59

Auto servis kerkon te punesoje xhenerik, elektroaut, motorrist, ndihmese - e re

Tiranë, Shqipëri
Auto servis kerkon te punesoje -xhenerik -elektroaut -motorrist -ndihmese ✅ kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: 🔸 te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes 🔸 te jene korrekte dhe disponibel 🔸 te kene eksperience te meparshme pune 🔴 ofrojme 💵 pagesa shume e mire, mundesohet dhe me % 📍 adresa :selite, tirane �...

Kerkohet te punesohet fast foodier, sanitare hoteli, sanitare fast foodi - e re

Himarë, Shqipëri
Kerkohet te punesohet -fast foodier -sanitare hoteli -sanitare fast foodi kriteret: -te jene te rregullt dhe etik ne pune -aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese -kane perparesi kandidatet me eksperience te ngjashme pune -mosha deri ne 50 vjec 👉🏻ofrohen: -kushte shume komode pune. ***sigurojme akomodimin tuaj*** 💸pagesa per fast ...

Tirane, ofrohet vend pune agent spanjisht, italisht - e re

Proway group

-
Tiranë, Shqipëri
Proway group kompani lider ne shqiperi, kerkon te punesoj agent telefonik ne gjuhet: spanjisht italisht kandidati ideal duhet: te zoteroj gjuhen. aftesi per te qendruar te fokusuar dhe te organizuar per te menaxhuar sic duhet punen ne kohen e duhur. bashkepunimi ne menyre produktive me drejtuesit dhe koleget e ekipit. aftesi per te menaxh...

🛎️ fish restorant and shop varkat kerkon te punesoje ndihmes kuzhunier, kamarier - e re

Tiranë, Shqipëri
Fish restorant and shop varkat kerkon te punesoje: -ndihmes kuzhunier -kamarier ✅ kriteret e punes: 🔴 perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻 ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍 ...

Tirane, kerkojme operator/e turizmi dentar – italisht (full time / part time) - e re

Smile Perfect Dent

-
Tiranë, Shqipëri
Smile perfect dent kerkon te punesoje operatore turizmi dentar. full time/part time . 300all ora e punes . me ose pa eksperience ! cel. : 0694892434

Kerkojme agjent/e shitje - e re

Prime - Distributor Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Ne jemi në kërkim të agjentit të shitjeve në terren me eksperienca dhe kompetenca adekuate për t’iu bashkuar ekipit tonë të shitjeve. nuk është thjeshtë shitjeve, por një përvojë që do t’ju mundësojë të zhvilloheni në një mjedis që ka një kulturë shumë të fortë të kompanisë dhe dallon vetë me rezultate të jashtëzakonshme dhe punë ekipore....

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane