Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 71 deri në 80 nga 14176 rezultate (Këshilla për kërkim)

Financier/e - e re

Ad

Merastar sha

-
Tiranë, Shqipëri
Auto merastar kërkon të punesojë: financier/e kualifikimet: të ketë perfunduar studimet ne fakultetin ekonomik, financë-kontabilitet. të ketë eksperiencë pune si financiere minimalisht 5 vjet te ketë eksperiencë në ha...

Menaxhere zyre/ koordinatore

Ad

Opportunity Center

-
Gjakovë, Kosovë
Qendra e kurseve opportunity center me aktivitet të saj ofrimin dhe shërbimin e kurseve të gjuhëve të huaja dhe ndërmjetësimin për punësim jashtë vendit kërkon të punësojë një person në pozicionin asistente/ koordinatore...

Tirane, cerchiamo 200 operatori outbound - e re

FASTCALL

-
Tiranë, Shqipëri
Fas tcall cerca 200 operatori outbound chiunque ci abbia contattato in questi mesi può rifarlo per presentarsi nella nostra sede per un colloquio di lavoro. cerchiamo 200 operatori per la sede a brryli ( vicino la nuova maternità) e per la sede a misto mame ,strada thoma koxhaj yzberisht, p. arbion -az, scala 4, piano 0. i colloqui si svo...

Bar a’noir kerkon sanitare dhe kamariere. - e re

Tiranë, Shqipëri
Bar a’noir kerkon sanitare dhe kamariere. 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. - te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme. 📍adresa : rruga 5 maji , pas concord c...

Punetore në albi mall - e re

Tai Sweets

-
Prishtinë, Kosovë
Tai sweets kërkon të rekrutojë punetorë për piken në albi mall - prishtinë. benefitet : tai sweets ofron pagë konkuruese dhe bonuse për shitje të ekipës. ju përfitoni vend të punës stabil, përvojë nacionale me mundësi internacionale, retreat të rregullt në rajon dhe më gjerë. nga ju kërkohet : profesionalizëm, çasje serioze për objektivat...

Punëtor në fushën e reklamave (2) - preferohen kandidatët që dijnë të saldojnë - e re

Tree Advertise

-
Prishtinë, Kosovë
Bashkoju ekipës tonë tree advertise ofron mundësi punësimi për dy punëtorë në fushën e reklamave. kriteret e punësimit: eksperiencë pune se paku 2 vjet në fushën e reklamave; për punëtorët e reklamave përparësi kanë ata që dijnë të saldojnë; të këtë përvojë në montimin e folive ngjitëse, ceradave, rekalamave dhe materialeve tjera grafike;...

Pizzaman, kuzhinier/e, ndihmës/e kuzhinier/e - e re

Molla e Egër - Agroturizëm

-
Prishtinë, Kosovë
Molla e egër agroturizëm në bernicë në afërsi të prishtinës , ka njërin ndër konceptet më atraktive të agroturizëmit, për herë të parë në vendin tonë. në kuadër të zgjërimit të familjes së saj shpall konkurs pune për plotësimin e pozitës në vijim: pizzaman kuzhinier/e ndihmës/e kuzhinier/e. konkursi mbetet i hapur për 30 ditë. si të aplik...

Agjent/e i/e shitjes (2) - e re

Pescoll Natural Product

-
Gjakovë, Kosovë
Kompania pescoll natural product sh.p.k. kërkon: agjent/e i/e shitjes (2) per furnizimin e barnatoreve me produktet tona detyrat dhe pergjegjesite: arritja e objektivave mujore të percaktuara, vizita te rregullta tek klientet sipas planit te vizites, prezentimi i produkteve te kompanise, pergjegjes per plotesimin e qellimeve te percaktuar...

Punëtor në market (gjilan) - e re

Shell Kosova

-
Gjilan, Kosovë
Punëtor në market lokacioni i vendit të punës: gjilan detyrat dhe përgjegjësitë: përshpejton klientët dhe përcakton se çfarë dëshirojnë apo ka nevojë çdo klient; rekomandon mallin bazuar në nevojat dhe për nevojat e klientëve; shpjegon përdorimin dhe përftimin e mallrave tek konsumatorët; përgjigjet pyetjeve të klientëve; tregon se si fun...

Full stack developer (2) - e re

Inspire 11

-
Prishtinë, Kosovë
Full stack developer – 2 pozita inspire11 numeron rreth 200+ te punesuar ne chicago, minneapolis, atlanta, tetove dhe prishtine. inspire11 – vendi me i mire per te punuar! (crain’s chicago business). inpire11 – kompania me rritjen me te shpejt (#10 entire us, inc. magazine). pergjegjesite: te komunikoje direkt me klient ne shba. te mund t...

Frizer, frizere, punetore për thonjë (galeria shopping mall) - e re

Flok Art Studio

-
Prizren, Kosovë
Flok art studio me pikën e re në galeria shopping mall hap konkurs për 6 vende pune: 3 frizer meshkuj 2 frizere femra 1 punëtore për rregullimin e thonjëve për të aplikuar, ju lutem kontaktoni në numrin e telefonit 048 203 970 tags flok art studio frizer frizere prizren galeria shopping mall

Motorrist - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkoj motorrist me motorrin e vete puna turni 2,pagesa me marveshje

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane