Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 61 deri në 70 nga 14176 rezultate (Këshilla për kërkim)

Financier/e - e re

Ad

Merastar sha

-
Tiranë, Shqipëri
Auto merastar kërkon të punesojë: financier/e kualifikimet: të ketë perfunduar studimet ne fakultetin ekonomik, financë-kontabilitet. të ketë eksperiencë pune si financiere minimalisht 5 vjet te ketë eksperiencë në ha...

Menaxhere zyre/ koordinatore

Ad

Opportunity Center

-
Gjakovë, Kosovë
Qendra e kurseve opportunity center me aktivitet të saj ofrimin dhe shërbimin e kurseve të gjuhëve të huaja dhe ndërmjetësimin për punësim jashtë vendit kërkon të punësojë një person në pozicionin asistente/ koordinatore...

Reception hotel qender tirane - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohen ne pozicion reception ne hotel qender tirane persona me ekperienc ne te njejtin pozicion pune . kerkohet kapacitet te punes ne grup , me publikun , dy gjuhe te huaja edhe perdorimi komputerit . orari i punes arikullohet ne 8 ore ne dite me nje dite pushim ne jave per te derguar cv mund e perdorni email : [email protected] ose tel...

Albawings announces a vacancy position for logistics & purchasing officer - e re

ALBAWINGS

-
Tiranë, Shqipëri
Albawings announces a vacancy position for logistics & purchasing officer. the candidate should fulfill qualification/requirement as follows: education: finance / economy / economical engineering or similar branch. language: english experience: preferred with previous logistics & purchasing experience computer knowledge: microsoft office ...

Mesues/e - e re

Durrës, Shqipëri
Akademia “adriatic christian academy” ofron vënd të lirë pune dhe kërkon kandidat për mësimdhënie në lëndën e informatikës, në ciklin parauniversitar. kerkohet që kandidati të ketë diplomën bachelor në degë apo nëndegë të informatikës. të interesuarit duhet ta duan mësimdhënien dhe punën me fëmijët. mirëpresim cv- të tuaja. kontakt: tel: ...

Call center operator - e re

Jobinalbania IN

-
Tiranë, Shqipëri
Operatori telefonici per contact center (presa appuntamenti) in lingua italiana job description job in albania, agenzia di recruitment con sede a tirana, ricerca per conto di prestigiosa azienda con sede sia in italia che in albania, degli operatori di contact center in lingua italiana, per la presa appuntamenti. servizi di call & contact...

Kerkojme agjent forex (operator / desk menaxher / retention) gjermanisht | spanjisht | italisht (ne bllok) - e re

Blue Solution

-
Tiranë, Shqipëri
Ofron vende pune per agjente forex (operator/desk menaxher/retention) ne gjuhet: gjermane spanjolle italiane kerkohet: -njohje e mire e njeres prej gjuheve te kerkuara. -korrektesi dhe perkushtim ne pune. -ambicie dhe deshire per te punuar. -te afte per te punuar ne grup. (preferohen me experience) ofrohet: -page baze dhe bonuse te larta ...

Tirane, ofrohet vend pune full-time arkitekte - e re

RGR Group

-
Tiranë, Shqipëri
Firma e ndertimit “rgr group” shpk kerkon te punesoje arkitekte me kohe te plote: kriteret qe duhet te plotesojne aplikantet jane: – te kete perfunduar studimet per arkitekture – te kete njohuri te avancuara ne autocad, revit ,3d max, photoshop, google sketch up. – te punoje mire ne grup dhe gjithashtu ne menyre te pavarur. – te kete eksp...

Hotel colosseo kerkon te punesoje security - e re

Durrës, Shqipëri
Hotel colosseo ndodhet ne zemer te nje qyteti te gjalle si tirana . ka 4 yje,ku mjediset luksoze perputhen me profesionalizem te nje stafi miqesor i ofrojme klienteve nje sherbim te garantuar per me shume se 17 vite. hotel colosseo kerkon te punesoje -security 🔹kriteret e punes per kandidatet -mosha 28-50 vjec -te dije shume mire gjuhen ...

Fastcall cerca 200 operatori per campagne luce e gas - e re

FASTCALL

-
Tiranë, Shqipëri
Fastcall cerca 200 operatori per campagne luce e gas fastcall cerca 200 operatori per campagne luce e gas, premi e stipendi ai massimi del mercato, contratto di lavoro, assicurazione sociale, mensa interna, società storica e tra le più solide del mercato, possibilità per i più esperti di lavorare in modalità smart working. per tutti quell...

Nest bistro caffe kerkon te punesoje ndihmes kuzhinier dhe ndihmes picajol. - e re

Tiranë, Shqipëri
Nest bistro caffe kerkon te punesoje ndihmes kuzhinier dhe ndihmes picajol. 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin . - te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme. 📍adresa : stacioni i trenit 📲per me shume informa...

Fastcall cerca 200 operatori outbound ( per la sede di brryli,vicino la nuova maternità ) - e re

FASTCALL

-
Tiranë, Shqipëri
Fastcall cerca 200 operatori outbound fastcall cerca operatori per campagne outbound luce e gas. per la sede di brryli (vicino la nuova maternità ) cerchiamo 200 operatori . accettiamo anche tl con e senza il team al seguito. per ulteriori informazioni potete contattare: tel:0696024124 reclutamento@fastcall.info info@fastcall.info www.fas...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane