Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 51 deri në 60 nga 14177 rezultate (Këshilla për kërkim)

Privat

Ad

Dado

-
Ferizaj, Kosovë
Kerkoj nje dado te kujdeset per tim bir , 3 vjec . te kete eksperience me femije. te jete familjare. pozicioni i punes eshte full time , paga shume e kenaqeshme. te interesuarit te kontaktojn ne viber nr tel +3834920362...

Menaxhere zyre/ koordinatore

Ad

Opportunity Center

-
Gjakovë, Kosovë
Qendra e kurseve opportunity center me aktivitet të saj ofrimin dhe shërbimin e kurseve të gjuhëve të huaja dhe ndërmjetësimin për punësim jashtë vendit kërkon të punësojë një person në pozicionin asistente/ koordinatore...

Frizer, frizere, punetore për thonjë (galeria shopping mall) - e re

Flok-Art-Studio

-
Prizren, Kosovë
Flok art studio me pikën e re në galeria shopping mall hap konkurs për 6 vende pune: 3 frizer meshkuj 2 frizere femra 1 punëtore për rregullimin e thonjëve për të aplikuar, ju lutem kontaktoni në numrin e telefonit 048 203 970 tagged as: flok art studio, frizer, frizere, prizren, punetore per thonj

Punetore në albi mall - e re

Tai-Sweets

-
Prishtinë, Kosovë
Tai sweets kërkon të rekrutojë punetorë për piken në albi mall – prishtinë. benefitet : tai sweets ofron pagë konkuruese dhe bonuse për shitje të ekipës. ju përfitoni vend të punës stabil, përvojë nacionale me mundësi internacionale, retreat të rregullt në rajon dhe më gjerë. nga ju kërkohet : profesionalizëm, çasje serioze për objektivat...

Ofroj pune 19 - e re

Kosovë
Punësim në katar për 20 kamerier/e (10 femra / 10 meshkuj) dhe 30 kasiere supermarketi. për të aplikuar, kliko në linkun genuinerecruitment.com per ta plotesuar formularin e personave te ineteresuar. - kriteret e përzgjedhjes, - mosha juaj preferohet të jetë nga 19 deri në 29 vjeç/e, - duhet të keni nivel të mirë të njohjes së gjuhës angl...

Ofroj pune 15 - e re

Prishtinë, Kosovë
Ofroj pune per nje punetore/mirembajtese per punet e shtepis, orari dhe pagesa sipas mareveshjes, adresa afer parkut te qytetit ne prishtine.

Ofroj pune 113 - e re

Prishtinë, Kosovë
Ofroj pune per nje punetore ndihmse ne punet e shtepis 3 her ne javt dite pune, 4 ore ne dite nga ora 13:00h deri ne ora 17:00h, pagesa sipas marrveshjes, kandidatet e inetersuar te me kontaktojn per mes sms/viber, adresa lagjja marigona çgllavic/prishtine.

Ofroj punë 8 - e re

Prishtinë, Kosovë
Live massage ofron pune per dy punetore/fizioterapeute, - kandidatet e interesuara duhet te kene: - shkollim ose njohuri rreth teknikave te fizioterapise, masazhes, - te kene njohuri bazike te gjuhes angleze, - te kene miresjellje, - te interesuart te kontaktojn ne numer telfoni, - orari dhe pagesa sipas marrveshjes, adresa rruga qamil ho...

Ofroj pune 172 - e re

Prishtinë, Kosovë
Ofroj pune per nje pnetore/mirmbajtese per punet e shtepise, kandidatja duhet te ket pervoje pune, te jet familjare dhe te mi dergoje se ku ka punu ma heret/refrencat, orari i punes eshte dy here ne javt nga ora 08:00h / 16:00h, pagesa sipas marrveshjes. personat/kandidatet e inetersuar duhet te me kontaktojn per mes sms/viber duke te me ...

Tirane, ofroj vend pune call center remote position - e re

Tiranë, Shqipëri
Looking for motivated individuals that wants to make good money as appointment setters! we are a full construction ,hvac company. we have work 6 days a week all year round! great incentives , great working platform. needs to speak good english, have a computer and headset! pay is every friday ! working hours est 8-10 hours per day (shift ...

Kerkohet magazinier ne gjorme - lac - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet magazinier ne gjorme - lac ▶️kriteret e kandidateve per pune : - te kete eksperience te meparshme. - mosha mbi 35 vjec. - me mjetin e kompanise (transporti nga tirana) 📌ofrohen : kushte te mira pune + siguracione. per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr tone te telefonit ose ne email [email protected] afati i fundit i...

Usta dhe montues mobilerie - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet usta dhe montator mobilerie me eksperience. afati i fundit i aplikimit: 03/09/2022 13:15

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane