Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 21 deri në 30 nga 14176 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxhere zyre/ koordinatore

Ad

Opportunity Center

-
Gjakovë, Kosovë
Qendra e kurseve opportunity center me aktivitet të saj ofrimin dhe shërbimin e kurseve të gjuhëve të huaja dhe ndërmjetësimin për punësim jashtë vendit kërkon të punësojë një person në pozicionin asistente/ koordinatore...

Kerkojm tapicjer mobilerie (Punë në distancë)

Ad

Mobileri Enis

-
Krujë, Shqipëri
Mobileri enis kerkon te punsoj tapicjer dhe montues kendesh dhe divanesh mosha 20 deri 40 vjec paga me norm adresa nikel

Amo bar kerkon te punesoje kamariere. - e re

Tiranë, Shqipëri
Amo bar kerkon te punesoje kamariere. 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. - te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme. 📍adresa : rruga irfan tomini. 📲per me shu...

Parukier/e - e re

Tiranë, Shqipëri
Parukeri ne rrugen kryesore medar shtylla, kerkon te punesoj parurier/e profesionist dhe te kete minimumi 3 vjet eksperience pune. puna eshte 10 -12 ore ne dite, 1 dite ne jave pushim, dhe 10 dite pushime vjetore te paguara. te jete specialist/e ne prerje,fije, balayage dhe ombre. paga fikse ose me perqindje ne varesi te preferences dhe e...

Shofer/punetor - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shofer per kamioncine , patenta klasi b i mjatueshem. te jete bashkepunues ne grup dhe korrekt ne pune.gjithashtu te beje pune te brendshme ne magazine sepse nevoja per pozicion si shofer nuk eshte non stop.

Estetiste per thonjt - e re

Tiranë, Shqipëri
Sallon ne komunen e parisit kerkon estetiste per thonjt me minimumi 2 vjet eksperience pune, te jete profesioniste, puna eshte 10 ore ne dite, 1 dite pushim ne jave, 10 dite ne vit pushime te paguara. puna eshte 11:00 - 21:00, paga 40,000 neto dhe perqindje shtese. kerkohet njeri stabel dhe per afatgjate, kushtet e punes jan maksimale, es...

Parukiere - e re

Tiranë, Shqipëri
Sallon ne komunen e parisit kerkon parukiere me minimumi 3 vite eksperience pune, te jete profesioniste ne prerje, fije, balayage, ombre etj. kerkohet njeri korrekt dhe stabel. puna 10-12 ore ne dite, kerkohen njerez te cilet duan te zhvillohen profesionalisht. paga 50,000 neto fikse ose me perqindje. afati i fundit i aplikimit: 01/01/202...

Kerkohet shitese kancelarie turni dyte - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shitese me afat te gjate punesimi per qender kancelarie dhe sherbimesh si : fotokopje, scaner, printime, cd, dvd, shitje ...etj,e interesuara duhet te jet e sjellshme, duhet te dije te perdori shume mire programet: word, excel, power point, publisher si dhe kerkimin ne internet.paga e kenaqshme si dhe sigurimet e paguara nga ana ...

Mesuese ndihmese klasat 1-5 - e re

Tiranë, Shqipëri
Vend i lire pune me kohe te pjessme 13:30-17:00 mesuese ndihmese per nxenes te klsave 1-5 ne nje afterschool. nxensit punojne detyrat e shtepise sipas lendeve mesimore. afati i fundit i aplikimit: 24/02/2021 20:28

Reception tirane qender - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet personel per hotel ne qender tirane me emer . pozicioni i ofruar esht per 8 ore ne dite me nje dite pushim ne jave . kerkohet eksperienc ne te njejtin pozicion edhe eksperienc minimale 3 vjecare . kapacitet te punes me publikun edhe ne grup . gjuhe te huaja te nevojshme anglisht edhe nje gjuhe te dyt perdorimi i komputerit sgjith...

Call center agent - puno nga shtepija - e re

switzkosova

-
Pejë, Kosovë
Pershendetje , kerkojm njohes te gjuhes gjermane qe jane te gatshem te punojne ne call center dhe te ken se paku 6muaj eksperienc pune, pune do te behet nga shtepia, per ma shum kontakto ne viber +38349595946

Bari greenhouse kërkon të punësojë kamarier/kamariere kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Greenhouse kërkon të punësojë kamarier/kamariere kërkon të punësojë eksperienca nuk është kriter por përbën avantazh 22-33 e kënaqshme rruga e barrikadave përballë ish gjimnazit sami frashëri tiranë orgeskadria@hotmail.com +355694482675 eksperienca nuk është kriter por përbën avantazh 22-33 e kënaqshme

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane