Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 11 deri në 20 nga 14177 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shperndares ushqimi - delivery guy - e re

Ad

Pasta FASTA

-
Prizren, Kosovë
Pasta fasta rekruton shperndares ushqimi - delivery guy ne prishtine. pergjegjesite : - shperndarje e ushqimit me korrektesi dhe miresjellje ndaj klienteve. - mirembajtje e vendit te punes. - bashkepunim me stafin. per ...

Agjente telefonik gjermanisht, spanjisht, italisht - e re

Ad

Puno me ne

-
Tiranë, Shqipëri
Agjente ne gjuhen gjermane/ spanjolle / italiane ajo që ne po ju ofrojmë: punësim të përhershëm paga konkurruese mundësi rritjeje profesionalisht ambient dinamik, motivues dhe aktiv paga bazë + bonuse të larta kontratë ...

Ndihmes saldator - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet nje ndihmes saldator mosha 25-35 vjec. afati i fundit i aplikimit: 01/03/2021 19:51

Pizza issus kerkon te punesoje staf - e re

Tiranë, Shqipëri
Pizza issus kerkon te punesoje: -sanitare -shperndares picash ✅te kene eksperience te meparshme pune ✅te jene te sjellshem dhe pozitive me stafin dhe klientet 📍adresa : stacioni i trenit, kompleksi usluga 📲per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ju mirepresim ! afati i fundit i aplikimit: 17/02/2021 ...

Ofroj vend pune - e re

Tiranë, Shqipëri
Atika shisha lounge kerkon te zgjeroje stafin ne pozicionin e shishave ( nargjile) si ndihmes. vetem turni i dyte. pagesa e kenaqshme. te interesuarit te kontaktojne ne nr + afati i fundit i aplikimit: 16/02/2021 22:05

Korrier për postë - e re

Tiranë, Shqipëri
Greenposta kerkon te punesoje korrier me eksperience. ju duhet te keni eksperience dhe prefesion punen e korrierit, energjik, i komunikueshem ne pune. ekipi i punes shume familjare, kushte te mira pune dhe page ne baze te performances. orari i punes 09:00 - 18:00 me nje ore pushim ne mes per kafe dhe dreken.

Kerkohet fastfoodier/e - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet fastfoodier/e me eksperienc pune , rroga 40,000 leke !!

Blue shisha kerkon te punesoje kamarjer/e. - e re

Tiranë, Shqipëri
Page e kenaqshme, kushte te mira pune. afati i fundit i aplikimit: 22/03/2021 09:02

Kerkohet kamarier/e banakier/e - e re

Durrës, Shqipëri
Kerkoj kamarier/e banakier/e rroga 200 milek afer palestres olympia ne durres lagja numer 1 te interesuarit te me kontaktojn ne numrin e telefonit afati i fundit i aplikimit: 02/02/2021 11:14

L`occitane en provence - kërkohet shitëse për parfumeri kozmetikë! - e re

Tiranë, Shqipëri
L`occitane en provence - parfumeri kozmetike franceze, kerkon punonjese per dyqanin ne teg. preferohen qe te jene te perkushtuara, entuziaste dhe me deshire per te punuar. ne nga ana jone ofrojme nje mjedis miqesor dhe kushte shume te mira pune. te interesuarat jane te mirepritura te na dergojne cv-ne e tyre ne adresen e emailit: loccitan...

Pizza caushi - e re

Tiranë, Shqipëri
Pizza caushi kerkon te punesoj motorrist me ose pa eksperienc pune te kete patente paga e kenaqeshme kushte te mira pune afati i fundit i aplikimit: 04/05/2021 09:12

Kerkoj banakier/e dhe kamarier/e - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkoj banakier/e ose kamarier/e lokali eshte lokal bar kafe lokal serioz paga e kenaqshme dhe kushtet e punes shume te mira bar yolo kompleksi delijorgji vetem tel serioze (jo sms) afati i fundit i aplikimit: 31/02/2021 15:07

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane