Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 91 deri në 100 nga 14176 rezultate (Këshilla për kërkim)

Financier/e - e re

Ad

Merastar sha

-
Tiranë, Shqipëri
Auto merastar kërkon të punesojë: financier/e kualifikimet: të ketë perfunduar studimet ne fakultetin ekonomik, financë-kontabilitet. të ketë eksperiencë pune si financiere minimalisht 5 vjet te ketë eksperiencë në ha...

Menaxhere zyre/ koordinatore

Ad

Opportunity Center

-
Gjakovë, Kosovë
Qendra e kurseve opportunity center me aktivitet të saj ofrimin dhe shërbimin e kurseve të gjuhëve të huaja dhe ndërmjetësimin për punësim jashtë vendit kërkon të punësojë një person në pozicionin asistente/ koordinatore...

Hotel colosseo kerkon te punesoje security - e re

Tiranë, Shqipëri
Hotel colosseo ndodhet ne zemer te nje qyteti te gjalle si tirana . ka 4 yje,ku mjediset luksoze perputhen me profesionalizem te nje stafi miqesor i ofrojme klienteve nje sherbim te garantuar per me shume se 17 vite. hotel colosseo kerkon te punesoje -security 🔹 kriteret e punes per kandidatet -mosha 28-50 vjec -te dije shume mire gjuhen...

Kërkohet video editor! - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet nje person me njohuri te mira ne keto programe: -adobe after effects -adobe premiere -adobe illustrator -adobe photoshop kushte te mira pune dhe page e kenaqshme . te interesuarit te dergojne nje cv ne info@code-studio.eu. kusht cv te jete ne anglisht

Ofroj vend pune keshillues klienti profil informatike/ekonomike - e re

Tiranë, Shqipëri
Masterit eshte nje kompani e cila prej disa viteve ofron zgjidhje dhe sherbime superiore it per biznese dhe institucione ne shqiperi. masterit nderton dhe implementon programe (software) per manaxhimin e kompanive te ndryshme me eksperience disa vjecare ne treg ***nese keni njohuri te mira nga informatika dhe njohuri te mira financiare ky...

Kerkojme shitese per dyanin @vdr_albania - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkojme shitese per dyanin @vdr_albania ne teg afati i fundit i aplikimit: 01/02/2021 15:40

Bar a’noir kerkon sanitare dhe kamariere. - e re

Tiranë, Shqipëri
Bar a’noir kerkon sanitare dhe kamariere. 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. - te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme. 📍adresa : rruga 5 maji , pas concord c...

Kerkoj te zgjeroj staf per mobileri. - e re

Krujë, Shqipëri
Kerkoj te zgjeroj staf. kerkoj mobiljer , nje tapicjer dhe rrobaqepse tapicerie me eksperjence pune ne fushen e mobilerise. pagesa e kenaqshme dhe kushte pune shume te mira. te jene punonjes korrekt. kontakt vetem ne whatsapp. afati i fundit i aplikimit: 22/02/2021 21:00

Digital marketing specialist - e re

Tiranë, Shqipëri
Kandidati duhet te planifikoje dhe ekzekutoje marketingun dixhital, perfshire seo / sem, bazen e te dhenave te marketingut database , posten elektronike, mediat sociale dhe reklamat e produktit. dizajnoj, ndertoje dhe mirembaje te gjitha mediat sociale; instagram facebook youtube te masi dhe te raportoje performancen e te gjitha fushatave...

Tirane, ofroj vend pune inxhiner ndertimi - e re

Tiranë, Shqipëri
Ne kuader te zgjerimit te kompanise, alca sh.p.k nje shoqeri ne fushen e projektimit dhe ndertimit te fasadave te aluminit ,kerkon te punesoje inxhinier ndertimi per punime ne zbatim te montimit te fasadave te xhamit, fasadave me kompozit , fasadave te ventiluara dhe dritareve te aluminit. detyrat dhe pergjegjesite: *te kete njohuri shume...

Berat, ofroj vend pune magazinier - e re

Agikons

-
Berat, Shqipëri
Agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), ''tarraca e ullijve'' (...

Perfaqesues shitjesh ne terren - e re

A Bi Esse

-
Shqipëri
A bi esse , kompani lider ne fushen e tregtimit te materialeve elektrike, ndriçimit profesional arkitektural dhe industrial, realizimin e projekteve te ndryshme, sistemet inteligjente per godina sherbimesh e banesash, etj. pjese e bi esse, nje prej kompanive me te medha te kesaj industrie ne itali, ceki, rumani, me nje experience 23 vjeca...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane