Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Lloji:Telework - remote - Home Office (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(1)
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)

Telework - remote - Home Office

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Remote french bilingual representative

OneContact TECH

-
Shqipëri
Should be fluent in both english and french language. cv should be in english and we are offering an excellent salary with bonuses extra. fluency in english and french (part time / full time). cv should be in english excellent salary bonuses extra evening and night shift note: should be fluent in both english and french language responsib...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune telework remote home office

Njoftime pune telework remote home office dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane