Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Agjent shitjesh (Fshij)Lloji:Telework - nga shtepia (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Agjent shitjesh - Telework - nga shtepia

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Konsulent/e klienti / tele-marketing online nga shtepia

administrator

-
Tiranë, Shqipëri
Alb-i shpk operon dhe ofron zgjidhje bashkohore ne fushen e marketingut online ne jemi ne kerkim te vazhdueshem te taleneteve te reja, te cilet te ambjentohen me produktet dhe sherbimet e kompanise. ju merrni detyra, projekte dhe raste konkrete dhe i zhvilloni ato ne bashkepunim te ngushte me specialistet tane. puna do te kryhet nga shtep...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune agjent shitjesh telework nga shtepia

Njoftime pune agjent shitjesh telework nga shtepia dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane