Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Lloji:Telework (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji

Telework

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Network selling

KD

-
Tiranë, Shqipëri
Detaje rreth punës vendndodhja : tiranë lloji i punes : telework adresa : tirane

Operatore telefonik

Recruitment

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen operatore telefonike per gjuhet gjermanisht - spanjisht.nëse jeni duke kërkuar një kompani serioze për të investuar për të ardhmen tuaj, atëherë jeni të mirëpritur të na kontaktoni dhe t'i jepni vetes mundësinë për të punuar dhe për t'u rritur profesionalisht me ne.ajo që ne po ju ofrojmë:punësim të përhershëmpaga konkurruesemund...

Primo contact sta selezionando operatori telefonici per la sua nuova sede.

Primo Contact

-
Tiranë, Shqipëri
1-buona padronanza della lingua italiana parlata e scritta2-disponibilita` di lavorare su turni part-time 3-capacita` di lavorare in gruppo4-buona conoscenza del pc.1- ora da 220-250 lek per ora contratto da 1200-1600 leke per contratto2-formazione gratuita su le tecnice di vendita e prodotto3-asistenza continua dal nostro staff4-contratt...

Primo contact sta selezionando operatori telefonici per la sua nuova sede.

Primo Contact

-
Tiranë, Shqipëri
1-buona padronanza della lingua italiana parlata e scritta2-disponibilita` di lavorare su turni part-time 3-capacita` di lavorare in gruppo4-buona conoscenza del pc.1-stipendio mensile 2-formazione gratuita su le tecnice di vendita e prodotto3-asistenza continua dal nostro staff4-contratto` regolare di lavoro5-possibilita`di crescita prof...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune telework

Njoftime pune telework dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane