Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Shtetet:Shqipëri (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Të tjera - Shqipëri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12 rezultate (Këshilla për kërkim)

Academy instructor

ikubINFO shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi ikubinfo academy is a professional training center that aims to train and empower the very best professionals in the ict field. since 2012, our goal is to develop skills through practice and real industry cases with the most qualified experts and curricula, all tailored to the albanian and international market requirements. wit...

Shitëse në argjendari

GEAM

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohen shitëse në argjendari : toptani shopping center të ketë fleksibilitet për alternimin e turneve ( turni 1 dhe 2 ) të ketë aftësi komunikuese dhe gjuhën letrare .! etike e lartë në sherbimin ndaj klientit.! paraqitje estetike shumë të rregullt .! pranohen vetëm me eksperienc në fushën e shitjeve, dhe individ shumë serioze .!!! të ...

The 2021 kaef online application is open

Has, Shqipëri
The 2021 kaef online application is open thank you for your interest in the kaef graduate fellowship program. the 2021 application for the kaef graduate fellowship program will be available until 11:59 pm (est) on july 13, 2020 . your application must be submitted by that date in order to be considered in this year’s selection process. cr...

Oferta pune

Oferta Kosovare

-
Tropojë, Shqipëri
Ne si kompani qe punojmë qe 2 vite me shitjen online të produkteve punojmë me shitës online nga kosova, shqipria dhe maqedonia. kemi shumë shitës dhe bashkpuntorë dhe jemi në kërkim të zgjerimit të stafit (shitës online) -nese keni pasur gjithmonë deshirë te fitoni para prej shtepije përmes kompjuterit, telefonit , laptopit etj -nese keni...

Oferte punesimi - sezonale 2020 2021 2022

Alegro DRUMS SHOW

-
Tiranë, Shqipëri
Oferte punesimi - sezonal : jemi te interesuar per pranimin e te rinjeve - vajzave dhe djemve te interesuar per punesim sezonal si : valletar dhe show tupane , gjate sezonit 2020 - korrik dhe gusht. te drejt aplikimi kane : - djem dhe vajza nga gjitha trevat shqiptare : kosove maqedoni dhe shqiperi - djem dhe vajza nga mosha : 14 deri 35 ...

Agjent shitjesh

VirtualX

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet: agjent shitjesh tipi i punes: full-time ose part-time; pershkrimi virtualx është një kompani e mediave dixhitale, e themeluar si një startup në science park, saarbrücken (gjermani) ku ka kaluar cdo faze të mundshme të startup-it duke dalë më pas në treg e duke pasur klientët e parë atje. virtualx eshte e specializuar në krijimin...

Kerkohet agjent burse!!

Smartcom

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania më e madhe në tiranë e profilit forex, me rastin e marrjes së brand-it të ri kërkon mbi 100 agjent/e burse të cilët kanë njohuri mbi gjuhët: -italisht -spanjisht -gjermanisht. të interesuarit duhet të kenë: -aftësi të mira komunikimi në gjuhën përkatëse, -ambicje për punë, -fryme për të punuar në grup. orari: full time: e hënë - ...

C# developer (full-time and part-time)

ALSOPRO

-
Tiranë, Shqipëri
Company introduction alsopro shpk, an it service provider company with offices in tirana and germany, is looking for a c# developer (full-time and part-time) to join their small and agile development team. what we offer: - opportunity to take responsibility and grow within the team - be part of a young company with the aim to build an eur...

Work from home - crypto/forex sales representative

BCG

-
Tiranë, Shqipëri
Looking for the best account managers i n town. we have only a few positions left ( 10 ) don't miss the opportunity! join our team now! - you can contact at +355685005002 or send us your cv at [email protected] what you need: - fluency in english - a laptop or pc - a pair of headphones + microphone - excellent communication skills - self-...

Kerkoj montazher

Montage NYC

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkoj montazhier per dasma edhe evente. kerkohet eksperience me adobe premiere. paguhet me baze projekti per cdo dasem te perfunduar. dasmat xhirohen ne amerike, gjuha angleze e deshiruar.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera shqiperi

Njoftime pune te tjera shqiperi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane