Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 71 deri në 80 nga 147 rezultate (Këshilla për kërkim)

Konkurs pune

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Konkurs pune

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Konkurs pune

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

[pdf]Handikos rishpallë konkurs për ekspert / kompani lokale që ofron politikë për përfshirjen e fëmijëve në aktivitetet tona...

HANDIKOS

-
Prishtinë, Kosovë
Promoting violence prevention in all settings for children with disabilities in kosovo terms of references title local expert / company to deliver a policy on inclusion of children in to handikos's activities; upgrading current hr manual and its database to be fledged in to one system. purpose to support handikos organizational developmen...

Autolares

Autolarje Easy

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs për punëtor në autolarje detyrat dhe përgjegjësitë: të bëjë pastrimin e veturave të klientëve brenda dhe jashtë sipas kerkesës së klientit.për pastrim të perdorën mjete dhe paisje higjenike sipas rregullave.të pastrohet vendi i punës pas cdo përfundimi të orarit dhe të vendosen mjetet në vendin e cakturar.të kryej punë të tjera si...

Marketing for your hardware / software / app

Jupiter Media d.o.o.

-
Pejë, Kosovë
Do you need marketing for your app, software, device or appliance abroad? - amazon / alibaba - app stores- websites / magazines / blogs promotion- native german, english and chinese software/hardware experts- success fee based- proven track record available

Artigum kosova

ARTIGUM KOSOVA

-
Prishtinë, Kosovë
Artigum kosova agjencion për ndërmjetësim dhe punësim, brenda dhe jashtë vendit, ofron:mënyrë plotësisht falas, ligjore dhe të sigurt deri tek vendi i punës nëgjermani.mundësi pune për infermiere (motër medicinale) në klinika, shtëpipleqsh dhe shërbime kujdesi në terren për pacientët anembanëgjermanisë.ne ofrojmë: kurse falas të gjuhës gj...

Kompania e pastrimit

Magic Clean

-
Kosovë
Kompania e pastrimit “magic clean” bëjmë këto lloje të pastrimit në tërë kosovën:banesave🏢shtëpive🏘zyreve🏠lokaleve🏫objekteve të ndryshme 🏩🏦veturave🚙🚘si dhe mirëmbajtje . pra mos hezito por telefono magic clean që në vendin ku ju punoni apo jetoni të mbizotëroj pastërtia☎️045/980/040

Kerkohet agjent burse!!

Smartcom

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania më e madhe në tiranë e profilit forex, me rastin e marrjes së brand-it të ri kërkon mbi 100 agjent/e burse të cilët kanë njohuri mbi gjuhët:-italisht-spanjisht-gjermanisht.të interesuarit duhet të kenë:-aftësi të mira komunikimi në gjuhën përkatëse, -ambicje për punë,-fryme për të punuar në grup.orari:full time: e hënë - e premte...

Konkurs për gazetarë/e dhe agjent/e marketingu

InfoSot shpk

-
Prishtinë, Kosovë
Portali i lajmeve “www.infosot.com” shpall konkurs për të angazhuar: gazetarë/e të politikës dhe të ekonomisë, agjent/e marketingu -kandidatët që aplikojnë për pozitën gazetarë duhet të kenë të pakten 1-3 vite përvojë pune preferohet që ta njohin gjuhën angleze. (dërgoni artikuj dhe referencat) për të kërkuar formularin për aplikim duhet ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera

Njoftime pune te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane