Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 61 deri në 70 nga 176 rezultate (Këshilla për kërkim)

Konkurs pune

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Konkurs

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Agjent/e (shitje direkte)

Wellnes Coach

-
Malishevë, Kosovë
Me qellim te zgjerimit te ekipit fit24 ne kuader te kompanise amerikane te nutricionit kerkojme bashkepuntor te ri . kriteret: shtetas i republikes se kosoves ambicioz & serioz bashkepunues i gatshem te mesoj te punoj ne pune ekipore kushtet: pagese ne nivel amerikan nuk kerkohet pervoje pune te ardhura shtese pasive avancim trajnime & se...

Ict kosovo career day

T.A.L.I.S llc

-
Prishtinë, Kosovë
It is already possible to pre sign-up for the upcoming edition of the kcd! this is going to be an event you don't want to miss out on so pre-register now via the link www.ictkosovo.net send your resume and see you there 😃 😃 .

Konkurs pune

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Konkurs pune

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Junior software developer

Vagon

-
Prishtinë, Kosovë
Vagon - eshte kompani e re e cila ofron sherbime online per biznese. per zhvillimin e sistemeve/aplikacioneve jemi ne kerkim te nje junior software developer, i cili eshte entuziast per te zhvilluar applikacione inovative dhe funskionale, sipas kerkeses dhe nevojes. pozita: junior software developer. vendi: prishtine (office ose remotely)...

Kerkohet nje qift (edhe me femije nuk eshte problem)

Villa Valboni

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkohet nje qift qe jane ne gjendje te ruajne objektin e villa valbonit, ku munden me flejt aty dhe nuk jan te obliguar te paguajn asgje, mandje as edhe fakturat e rrymes apo ujit. rruga: malet e karadakut prishtine - badovc

Konkurs

Kupohajna

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkohen dy shofere urgjent..! orari i punes 09:17 dhe 18-22

Kamarier

Gjelltore Qebaptore ' RAFUNA '

-
Prishtinë, Kosovë
Prishtinë - hajvali te ket provoj pune

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera

Njoftime pune te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane