Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 51 deri në 60 nga 199 rezultate (Këshilla për kërkim)

Content writing

Camway Swiss

-
Prishtinë, Kosovë
Content writer me pervoje pune ne fushen e search engine optimization. punesimi behet nga nje kompani ne zvicer. detyrat - krijimi i contentit ne baze te keywordave - gjetja e keywordave potencial - perkthimi nga anglishtja ne gjermanisht (nese posedohet njohja e gjuhes gjermane) shtese: gjuha gjermane perparesi e madhe

Request for offer

Kosovo Legal Services Company

-
Prishtinë, Kosovë
Request for offers b&s europe in cooperation with kosovo legal services company are implementing the eu funded project “further support to kosovo institutions in the fight against organized crime, corruption and violent extremism” (herein after referred as the project). the purpose of this project is to strengthen inter-institutional, reg...

Kerkojme app developer per android/ios

Firma Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme application developer profesionist, ne gjendje te krijoj aplikacione per android dhe ios. ju lutem vetem kandidat serioz dhe me kompetencat e nevojshme ne kete fushe. kontakti permes emailit [email protected]

Agronom, diplom te fakultetit te bujqesis

shkelqimi^s

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojm nje agronom te diplomuar ose qe ka fakultetin e bujqesis. per pune ne prishtine

Punë online në 95 shtete të botës

Herbalife

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania me e madhe ne bote e nutricionit herbalife ofrone pune me gjysem orari dhe orar i plote varesisht si ju pershtatet edhe juve , ku mundeni me punu me ber shitje ne 95 shtete te botes . kjo kompani ju jepe mundesine me ndertu nje biznes tuajin personal , ku keni me pase perfitime te mira , si dhe dhurata , dhe pushime . fito aq sa ...

Nail artist

“The Nail Room”

-
Prishtinë, Kosovë
Salloni i thonjeve “the nail room” shpall konkurs per 2 nail artiste te çertifikuara me pervoje pune. te interesuarat mund te kontaktojne ne email: [email protected] ose ne instagram direct: _erezahasani_

Call for international consultants

Council of Europe

-
Prishtinë, Kosovë
Under the framework of the joint european union/council of europe project “building capacity for inclusion in education – include”, the council of europe is looking for a maximum of 20 international consultants with a particular expertise on inclusive education, anti-discrimination, democratic school culture and human rights education. de...

Call for international consultants

Council of Europe

-
Prishtinë, Kosovë
Call for international consultants under the framework of the joint european union/council of europe project “building capacity for inclusion in education – include”, the council of europe is looking for a maximum of 20 international consultants with a particular expertise on inclusive education, anti-discrimination, democratic school cul...

Call for local consultants

Council of Europe

-
Prishtinë, Kosovë
Call for local consultants under the framework of the joint european union/council of europe project “building capacity for inclusion in education – include”, the council of europe is looking for a maximum of 30 local consultants with a particular expertise on inclusive education, anti-discrimination, democratic school culture and human r...

Punë online në 95 shtete

Herbalife

-
Prishtinë, Kosovë
Ofron punë online kompania më e madhe në botë e nutricionit , ku mundeni me punu në 95 shtete të botës me porosi online . mundeni me ndërtu një biznes tuajin përsonal , ku keni me pas përfitime shumë të mira , fito aq sa vlen . nese doni një botë të shëndetshme ateher bashkohuni me kompanin më të madhe në botë të ushqimit të shëndetshëm d...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera

Njoftime pune te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane