Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Të tjera (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Të tjera - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 57 rezultate (Këshilla për kërkim)

Konkurs pune

FONDACIONI PER ARSIM DHE KULTUR

-
Prishtinë, Kosovë
Gjimnazi hasan nahi ne prishtine shpallin konkurs për vende të reja te punës per - 1. ndihmës kuzhinjere 2. enë pastruese 3. puntore në byfe ( shërbyese caja, kafe ) 4. pastruese e shkollës konkursi vlenë për gjinin femrore të gjithë të interesuarit munde ti dorzojn aplikacionet prej ores 9:00-15:00. ose ne nr e tel 049 663 211 ose në ema...

Konkurs pune

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Konkurs pune

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Konkurs pune

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Konkurs

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Konkurs pune

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Konkurs pune

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Kerkohet nje qift (edhe me femije nuk eshte problem)

Villa Valboni

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkohet nje qift qe jane ne gjendje te ruajne objektin e villa valbonit, ku munden me flejt aty dhe nuk jan te obliguar te paguajn asgje, mandje as edhe fakturat e rrymes apo ujit. rruga: malet e karadakut prishtine - badovc

Konkurs

Kupohajna

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkohen dy shofere urgjent..! orari i punes 09:17 dhe 18-22

Konkurs pune

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera te tjera

Njoftime pune te tjera te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane