Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Kosova Talent (Fshij)Kategoritë:Sport (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Sport - Të tjera - Kosova Talent

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

As monaco football camps

Kosova Talent

-
Prishtinë, Kosovë
Kosova talent në partneritet me klubin “as monaco” organizon ditët e detektimit “as monaco football camps” informata dhe aplikim – synimi kryesor i “ as monaco football camps ” është zbulimi i talentëve të rinjë kosovar në futboll dhe mbledhja e sa më shumë informatave që do ti përcjellen partnerit tonë, klubi “as monaco”. – ditët e detek...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - sport te tjera kosova talent

Sport te tjera kosova talent dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane