Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Sport (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Sport - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12 rezultate (Këshilla për kërkim)

Puno edhe prej shtëpis,fito aq sa vlen

Wellness Within

-
Prizren, Kosovë
Jemi në kërkim të përsonave serioz qe dëshirojnë me ndertu biznesin e tyre porsonal permes mundësisë qe ofron kompania jonë, jemi ne fushen e nutricionit dhe shëndetit. puno ku do qe je ne kosovë dhe jashtë vendit,përkatësisht në 95 vende te botës. përvoja nuk është obligative përfito bonuse tjera (dhurata,pushime jashtë vendit,trajnime s...

Puno edhe prej shpis, fito aq sa vlen

Wellness Coach

-
Prizren, Kosovë
Jemi ne kërkim të përsonave serioz qe dëshirojnë me ndertu biznesin e tyre porsonal permes mundësisë qe ofron kompania jonë , jemi ne fushën e nutricionit dhe shëndetit. puno ku do qe je ne kosovë dhe jashtë vendit,përkatësisht në 95 vende te botës. përvoja nuk është obligative. përfito bonuse tjera (dhurata,pushime jashtë vendit,trajnime...

Puno edhe prej shpis, fito aq sa vlen

Fit24

-
Prishtinë, Kosovë
Jemi në kërkim të personave serioz që dëshirojnë me ndërtu biznesin e tyre personal përmes mundësisë që ofron kompania jonë , jemi në fushën e nutricionit dhe shëndetit. puno ku do që je në kosovë dhe jashtë vendit, përkatësisht në 95 vende te botës. përvoja nuk është obligative. përfito bonuse tjera (dhurata , pushime jashtë vendit, traj...

Puno edhe prej shpis, fito aq sa vlen

Fit24

-
Prizren, Kosovë
Jemi në kërkim të personave serioz që dëshirojnë me ndërtu biznesin e tyre personal përmes mundësisë që ofron kompania jonë , jemi në fushën e nutricionit dhe shëndetit. puno ku do që je në kosovë dhe jashtë vendit, përkatësisht në 95 vende te botës. përvoja nuk është obligative. përfito bonuse tjera (dhurata , pushime jashtë vendit, traj...

Punë online në 95 shtete

Herbalife

-
Prishtinë, Kosovë
Ofron punë online kompania më e madhe në botë e nutricionit , ku mundeni me punu në 95 shtete të botës me porosi online . mundeni me ndërtu një biznes tuajin përsonal , ku keni me pas përfitime shumë të mira , fito aq sa vlen . nese doni një botë të shëndetshme ateher bashkohuni me kompanin më të madhe në botë të ushqimit të shëndetshëm d...

Punë edhe prej shpis

Herbalife Nutrition

-
Prishtinë, Kosovë
•jemi duke kerku persona serioz qe deshirojn me ndertu biznesin e tyre personal permes mundesis qe e ofron kompania jone, jemi ne fushen e nutricionit dhe shendetit. •punsohu ku do qe je ne kosov. •nuk duhet pervoja,po vetem puna serioze •puno prej shpis dhe fito 300-500€ ne muajt si part-time me 2-3 ore pune ne dit. lajmrohu sot!

Puno edhe prej shpisë

Herbalife

-
Prishtinë, Kosovë
Puno kudo qe je ne gjith kosovën , po ashtu mundesia edhe ne 95 shtete tjera . fito aq sa punon dhe perkushtohesh . ktheje pasionin tuaj në të ardhura ( €$£). perfitoni dhe bonuse tjera ( pushime jasht vendit , trajnime speciale jasht vendit , dhurata etj... ) misioni i kompanisë tonë është të bejmë një botë më të lumtur dhe të shëndetshm...

Puno edhe prej shpis, fito aq sa vlen

Fit24

-
Prishtinë, Kosovë
Puno ku do qe je , në gjithë vendet e kosovës dhe jashtë vendit , përkatësisht në 95 vende tjera të botës. fito aq sa vlen . ktheje pasionin tuaj në të ardhura(€£$). përfito bonuse tjera (pushime jashtë vendit, trajnime speciale, etj). misioni ynë është që ta bëjmë një botë më të lumtur dhe më shêndetshme.

Kerkojm pastruse

Lets Go Gym

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojm pastruse ne orar 07h-12h te interesuarit kontaktoni +383 45 561 776

Mundesi e jashtëzakonshme e punës

Amerikane

-
Prishtinë, Kosovë
Mundesi e jashtzakonshme pune 250-500 euro. student që deshirojne të fitojne para për që të shkollohen dhe të punojnë me gjysem orarin apo me orar të plot. nënat që deshirojne të fitojnë para shumë me pak punë dhe ti rrisin femijet e tyre me kushte të mira financiare ata përsona që deshirojnë të ardhura shtes për shkak të pages së ulet që...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune sport te tjera

Njoftime pune sport te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane