Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Shitje (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Shitje - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 11 deri në 20 nga 15 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shites/e

Wellness Coach

-
Gjilan, Kosovë
Kerkojme bashkepuntore per shitje direkte ne bashkpunim me kompanin amerikane te nutricionit, nr 1 ne bote per ushqim te shendetshem. per shkak te kerkesave te shumta te njerzve per produktet dhe sherbimet tona ku ju ndihmojme njerzve (humbje peshe, shtim peshe, vitalitet me te mir, me shum energji dhe nje jete te shendetshme).me jetu nje...

Agjent shitje

Fit24Team

-
Prishtinë, Kosovë
Puno si keshilltar i ushqimit duke ju ndihmuar njerzeve te kene nje jete te shendetsheme dhe te lumtur me te cilen ju ndihmon njerzve me humb dhe me shtu peshe. puno kudo qe je dhe fito me part time 2-3or ndit 300-500€ ne muaj.

Agjent i shitjes

Vete Punsohu

-
Prishtinë, Kosovë
Fito aq sa vlen -puno kudo qe je -cakto orarin tend -fito 300€-500€/muaj -fito pushime dhe udhëtime -bëhu shef i vetes we are hiring! na shkruni ne viber/whatsapp ose e-mail [email protected]

Mbi 300 vende te punes !

The North Unicorn

-
Prishtinë, Kosovë
Vendi yt i punës, në lagjen tënde. mbi 300 vende të reja pune! the north unicorn, është krijuar për të ofruar zgjidhje moderne të shitjes me pakicë, duke shfrytëzuar metodat dhe teknologjitë më të reja, që mundësojnë shitjen e produkteve të konsumit të shpejtë (fmcg). po kërkojmë më të vyerit e lagjes, për t`iu bashkuar personelit tonë të...

Embeltore kaltrina kërkon 2 kamarier, 1 shankist, 2 punëtore për larjen e enëve.

Embeltore kaltrina kërkon 2 kamarier, 1 shankist, 2 punëtore për larjen e enëve. paga sipas marrëveshjes.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shitje te tjera

Njoftime pune shitje te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane