Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Prishtinë (Fshij)Kategoritë:Shitje (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Shitje - Të tjera - Prishtinë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Pune online

Herbalife

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania amerikane me e madhe ne bote e nutricionit herbalife , prap kerkon punetor , qe jane te perkushtuar ne pune si trajner te ushqimit . kjo kompani ju jep mundesin te ndertoni nje biznes tuajin personal atyre qe dojne te behen pjese e herbalife. fitime financiare pa kufi , fito aq sa vlen. mundesi pune ne 95 shtete te botes online v...

Punë online në 95 shtete të botës

Herbalife

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania me e madhe ne bote e nutricionit herbalife ofrone pune me gjysem orari dhe orar i plote varesisht si ju pershtatet edhe juve , ku mundeni me punu me ber shitje ne 95 shtete te botes . kjo kompani ju jepe mundesine me ndertu nje biznes tuajin personal , ku keni me pase perfitime te mira , si dhe dhurata , dhe pushime . fito aq sa ...

Konkurs pune

Ofertakosovare#

-
Prishtinë, Kosovë
Pershkrimi i punes: 'ofertakosovare ” hap vende të lira pune për: • shitës/e online ( 50) • pagesa ne bazë te performances detyrat • zbaton aktivitete të përgjithshme të shitjes së produkteve • kujdesit për shërbim të klientëve • si dhe zhvillon detyra tjera të natyrës së punës kualifikimet • eksperience pune në shitje (perparësi) • i/e m...

Agjent/e (shitje direkte)

Wellnes Coach

-
Prishtinë, Kosovë
Me qellim te zgjerimit te ekipit fit24 ne kuader te kompanise amerikane te nutricionit kerkojme bashkepuntor te ri . kriteret: shtetas i republikes se kosoves ambicioz & serioz/ +18 bashkepunues i gatshem te mesoj te punoj ne pune ekipore kushtet: pagese ne nivel amerikan nuk kerkohet pervoje pune te ardhura shtese pasive avancim trajnime...

Mundesi pune

Health&Wellness

-
Prishtinë, Kosovë
Puno kudo qe je, me nje orar fleksibil, qe i pershtatet nevojave tuaja, ku me nje pune 5--12 ore gjate javes munde te fitosh 300-500€. tingellon mire? kontakto tani. behu shef i vetvetes.

Oferte pune si shites online

ONLINE MARKETING

-
Prishtinë, Kosovë
Ofertë pune ne si kompani qe punojmë qe 4 vite me shitjen online të produkteve (ora dore,tekstil dhe teknologji), punojmë me shitës online nga kosova, shqipria dhe maqedonia. kemi shumë shitës dhe bashkpuntorë dhe jemi në kërkim të zgjerimit të stafit (shitës online) -nese keni pasur gjithmonë deshirë te fitoni para prej shtepije përmes k...

Agjent shitje

Fit24Team

-
Prishtinë, Kosovë
Puno si keshilltar i ushqimit duke ju ndihmuar njerzeve te kene nje jete te shendetsheme dhe te lumtur me te cilen ju ndihmon njerzve me humb dhe me shtu peshe. puno kudo qe je dhe fito me part time 2-3or ndit 300-500€ ne muaj.

Agjent i shitjes

Vete Punsohu

-
Prishtinë, Kosovë
Fito aq sa vlen -puno kudo qe je -cakto orarin tend -fito 300€-500€/muaj -fito pushime dhe udhëtime -bëhu shef i vetes we are hiring! na shkruni ne viber/whatsapp ose e-mail [email protected]

Mbi 300 vende te punes !

The North Unicorn

-
Prishtinë, Kosovë
Vendi yt i punës, në lagjen tënde. mbi 300 vende të reja pune! the north unicorn, është krijuar për të ofruar zgjidhje moderne të shitjes me pakicë, duke shfrytëzuar metodat dhe teknologjitë më të reja, që mundësojnë shitjen e produkteve të konsumit të shpejtë (fmcg). po kërkojmë më të vyerit e lagjes, për t`iu bashkuar personelit tonë të...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shitje te tjera prishtine

Njoftime pune shitje te tjera prishtine dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane