Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:VEFA decor - Home (Fshij)Kategoritë:Shitje (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Shitje - Të tjera - VEFA decor - Home

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher i/e shitjes

VEFA decor - Home

-
Prizren, Kosovë
Njoftojmë te gjithë të interesuarit qe vefa decor shpall konkurs për :menaxher i/e shitjestë gjithë të interesuarit të lajmerohen në këta numëra kontaktues dhe email:+383 49 449 435email: [email protected]mund te paraqiten dhe prane zyreve tona te cilat gjinden ne magjistralen prizren- suharek, km 7.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shitje te tjera vefa decor home

Shitje te tjera vefa decor home dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane