Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Fit24Team (Fshij)Kategoritë:Shitje (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Shitje - Të tjera - Fit24Team

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitje

Fit24Team

-
Prishtinë, Kosovë
Puno si keshilltar i ushqimit duke ju ndihmuar njerzeve te kene nje jete te shendetsheme dhe te lumtur me te cilen ju ndihmon njerzve me humb dhe me shtu peshe. puno kudo qe je dhe fito me part time 2-3or ndit 300-500€ ne muaj.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shitje te tjera fit24team

Shitje te tjera fit24team dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane