Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:Ëmbëltore Kaltrina (Fshij)Kategoritë:Shitje (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(1)
Kategoritë
Lloji

Shitje - Të tjera - Ëmbëltore Kaltrina

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Embeltore kaltrina kërkon 2 kamarier, 1 shankist, 2 punëtore për larjen e enëve.

Embeltore kaltrina kërkon 2 kamarier, 1 shankist, 2 punëtore për larjen e enëve. paga sipas marrëveshjes.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shitje te tjera embeltore kaltrina

Shitje te tjera embeltore kaltrina dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane