Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Shitje (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Shitje - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 18 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamariere (f), rroga 450€, - e re

Leo lounge

-
Prishtinë, Kosovë
Leo lounge bar, kerkon kamariere (f), gjendemi ne fush kosove afer rrethit, rroga 450€, 8 ore pune, per me shum kontakt +38345632444

Shitëse në argjendari

GEAM

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohen shitëse në argjendari : toptani shopping center të ketë fleksibilitet për alternimin e turneve ( turni 1 dhe 2 ) të ketë aftësi komunikuese dhe gjuhën letrare .! etike e lartë në sherbimin ndaj klientit.! paraqitje estetike shumë të rregullt .! pranohen vetëm me eksperienc në fushën e shitjeve, dhe individ shumë serioze .!!! të ...

Konkurs pune për shitëse

N.T. CIRI

-
Gjilan, Kosovë
Pozitat e punë s të cilat ofrohen: 2 pozita të lira për shitëse. përshkrimi: të shërbej në shitje të produkteve si: tepiha, tepisona, produkte ortopedike, tapeta muri etj, duke mësuar cmimet dhe cilësitë e produkteve të cilat janë në shitje. të analizoj kërkesat e klientëve dhe të ju paraqitet atyre me zgjidhje dhe sugjerime të ndryshme ....

Pune online

Herbalife

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania amerikane me e madhe ne bote e nutricionit herbalife , prap kerkon punetor , qe jane te perkushtuar ne pune si trajner te ushqimit . kjo kompani ju jep mundesin te ndertoni nje biznes tuajin personal atyre qe dojne te behen pjese e herbalife. fitime financiare pa kufi , fito aq sa vlen. mundesi pune ne 95 shtete te botes online v...

Punë online në 95 shtete të botës

Herbalife

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania me e madhe ne bote e nutricionit herbalife ofrone pune me gjysem orari dhe orar i plote varesisht si ju pershtatet edhe juve , ku mundeni me punu me ber shitje ne 95 shtete te botes . kjo kompani ju jepe mundesine me ndertu nje biznes tuajin personal , ku keni me pase perfitime te mira , si dhe dhurata , dhe pushime . fito aq sa ...

Konkurs pune

Ofertakosovare#

-
Prishtinë, Kosovë
Pershkrimi i punes: 'ofertakosovare ” hap vende të lira pune për: • shitës/e online ( 50) • pagesa ne bazë te performances detyrat • zbaton aktivitete të përgjithshme të shitjes së produkteve • kujdesit për shërbim të klientëve • si dhe zhvillon detyra tjera të natyrës së punës kualifikimet • eksperience pune në shitje (perparësi) • i/e m...

Agjent/e (shitje direkte)

Wellnes Coach

-
Prishtinë, Kosovë
Me qellim te zgjerimit te ekipit fit24 ne kuader te kompanise amerikane te nutricionit kerkojme bashkepuntor te ri . kriteret: shtetas i republikes se kosoves ambicioz & serioz/ +18 bashkepunues i gatshem te mesoj te punoj ne pune ekipore kushtet: pagese ne nivel amerikan nuk kerkohet pervoje pune te ardhura shtese pasive avancim trajnime...

Mundesi pune

Health&Wellness

-
Prishtinë, Kosovë
Puno kudo qe je, me nje orar fleksibil, qe i pershtatet nevojave tuaja, ku me nje pune 5--12 ore gjate javes munde te fitosh 300-500€. tingellon mire? kontakto tani. behu shef i vetvetes.

Oferta pune

Oferta Kosovare

-
Tropojë, Shqipëri
Ne si kompani qe punojmë qe 2 vite me shitjen online të produkteve punojmë me shitës online nga kosova, shqipria dhe maqedonia. kemi shumë shitës dhe bashkpuntorë dhe jemi në kërkim të zgjerimit të stafit (shitës online) -nese keni pasur gjithmonë deshirë te fitoni para prej shtepije përmes kompjuterit, telefonit , laptopit etj -nese keni...

Oferte pune si shites online

ONLINE MARKETING

-
Prishtinë, Kosovë
Ofertë pune ne si kompani qe punojmë qe 4 vite me shitjen online të produkteve (ora dore,tekstil dhe teknologji), punojmë me shitës online nga kosova, shqipria dhe maqedonia. kemi shumë shitës dhe bashkpuntorë dhe jemi në kërkim të zgjerimit të stafit (shitës online) -nese keni pasur gjithmonë deshirë te fitoni para prej shtepije përmes k...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shitje te tjera

Njoftime pune shitje te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane