Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Media dhe Komunikim (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Media dhe Komunikim - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkoje ndihme per appin ne ios dhe android - e re

Lidhja.net

-
Gjilan, Kosovë
Kerkoje ndihme rreth appit ne ios dhe android sepse nuk shfaqet mire ne smartphone

Konkurs

Infoline-news

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Konkurs për gazetarë/e dhe agjent/e marketingu

InfoSot shpk

-
Prishtinë, Kosovë
Portali i lajmeve “www.infosot.com” shpall konkurs për të angazhuar: gazetarë/e të politikës dhe të ekonomisë, agjent/e marketingu -kandidatët që aplikojnë për pozitën gazetarë duhet të kenë të pakten 1-3 vite përvojë pune preferohet që ta njohin gjuhën angleze. (dërgoni artikuj dhe referencat) për të kërkuar formularin për aplikim duhet ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune media dhe komunikim te tjera

Njoftime pune media dhe komunikim te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane