Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Marketing (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Marketing - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 13 rezultate (Këshilla për kërkim)

Wellness coach

Nutricion & Shendet

-
Prishtinë, Kosovë
▫️ti vlen ▪️fito te ardhura shtese të pa limituara. ▪️orar fleksibil, part ose full time. ▪️puno nga shtepia. ▪️ndihmo te tjeret duke i perkrahur dhe duke i mbeshtetur, drejt nje jete te shendetshme. ▪️jo e nevojshme eksperienca, kemi shume trajnime dhe edukime, si dhe do keni mbeshtetjen tone.

Wellness coach

Nutricion & shendet.

-
Prishtinë, Kosovë
▫️ti vlen shume ▪️fito te ardhura shtese të pa limituara. ▪️orar fleksibil, part ose full time. ▪️puno nga shtepia. ▪️ndihmoju të tjerve duke i perkrahe dhe duke i mbeshtetë, drejt një jete të shendetsheme. ▪️jo e nevojshe eksperienca, kemi shume trajnime dhe edukime, dhe do keni mbeshtetjen tone. na kontaktoni ne email.

Wellnes coach

Nutricioni & shendeti'

-
Prishtinë, Kosovë
▫️ti vlen shume ▪️fito te ardhura shtese të pa limituara. ▪️orar fleksibil, part ose full time. ▪️puno nga shtepia. ▪️ndihmoju të tjerve duke i perkrahe dhe duke i mbeshtetë, drejt një jete të shendetsheme. ▪️jo e nevojshe eksperienca, kemi shume trajnime dhe edukime, dhe do keni mbeshtetjen tone. ▪️▪️kontaktoni ne email '

Link builder

Camway Swiss

-
Prishtinë, Kosovë
Link builder me pervoje pune ne fushen e search engine optimization. punesimi behet nga nje kompani ne zvicer. detyrat - gjetja e kontakteve te mundshme per linkim - kontakti i tyre dhe bindja per link - perdorimi i toggl per regjistrimin e oreve te punuara - raportimi ne fund te javes per punen shtese: gjuha gjermane perparesi e madhe

Content writing

Camway Swiss

-
Prishtinë, Kosovë
Content writer me pervoje pune ne fushen e search engine optimization. punesimi behet nga nje kompani ne zvicer. detyrat - krijimi i contentit ne baze te keywordave - gjetja e keywordave potencial - perkthimi nga anglishtja ne gjermanisht (nese posedohet njohja e gjuhes gjermane) shtese: gjuha gjermane perparesi e madhe

Affiliate marketing

Bunjaku LCC

-
Prishtinë, Kosovë
We are looking for someone passionate about performance marketing and affiliate to join our team as we take things to the next level. in this role, you will be responsible for creating, leading, managing and executing affiliate programs on social media. who we are? - an online legal and commerce consulting corporation that helps clients s...

Agjent shitjesh

VirtualX

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet: agjent shitjesh tipi i punes: full-time ose part-time; pershkrimi virtualx është një kompani e mediave dixhitale, e themeluar si një startup në science park, saarbrücken (gjermani) ku ka kaluar cdo faze të mundshme të startup-it duke dalë më pas në treg e duke pasur klientët e parë atje. virtualx eshte e specializuar në krijimin...

Chatmoderatoren deutsch/gjermanisht

MT

-
Prishtinë, Kosovë
!!wir suchen schreiber für unsere chats!!du bist es leid, immer zu hören, das du in 2 tagen schon reich sein kannst, aber dafür investieren musst? dann werde auch du ein teil von uns.du suchst etwas wo du von zuhause aus arbeiten kannst, oder aber vielleicht auch unterwegs? du möchtest nichts investieren, sondern wirklich fürs arbeiten be...

Kerkojm agjent marketingu

Inivos digital consulting shpall: k o n k u r s pozita : agjent tereni(6) kandidatet e interesuar mund te aplikojne vetem duke dërguar cv-në emailin [email protected]ail.com ose ne numrat e telefonit 046 193 174 049 328 620

Social media manager

rritu

-
Prishtinë, Kosovë
A je kreativ? mundesi pune nga shtepia kriteret: • te jete kreativ, • njohuri ne facebook ads, • te jete i afte te punoj ne ekip dhe i vetem, • njohja e gjuhes angleze na dergoni ne email cv dhe portofolion tuaj: [email protected] rritu.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune marketing te tjera

Njoftime pune marketing te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane