Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:IT dhe Zhvillim softesh (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

IT dhe Zhvillim softesh - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 11 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkojm web developer/programues

Eon Marketing Pro

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme web developer/programues specialist. cfare kerkohet: - te kete njohuri shum te mira te html, css, javascript dhe te wordpress. - te jete ne gjendje ta krijoj nje uebfaqe prej a deri zh, pa cms dhe me cms si wordpress. - te krijoj faqe qe permbajne sistem per pagesa online, regjistrim te nje user profile, form per kerkesa, etc. of...

Ict kosovo career day

T.A.L.I.S llc

-
Prishtinë, Kosovë
It is already possible to pre sign-up for the upcoming edition of the kcd! this is going to be an event you don't want to miss out on so pre-register now via the link www.ictkosovo.net send your resume and see you there 😃 😃 .

Junior software developer

Vagon

-
Prishtinë, Kosovë
Vagon - eshte kompani e re e cila ofron sherbime online per biznese. per zhvillimin e sistemeve/aplikacioneve jemi ne kerkim te nje junior software developer, i cili eshte entuziast per te zhvilluar applikacione inovative dhe funskionale, sipas kerkeses dhe nevojes. pozita: junior software developer. vendi: prishtine (office ose remotely)...

Raportues ne gjuhen angleze /gjermane (te shkruar)

Testlio

-
Prishtinë, Kosovë
--> ofrohet punesim si raportues ne gjuhen angleze <---kjo oferte punesimi vlen edhe per studentet ose persona qe nuk kane nje eksperience punesimi te meparshme.kerkesat:1-njohuri te gjuhes angleze (nqs keni njohuri edhe te gjuhes gjermane perben avantazh per aplikantin)2- +18 vjece duhet te jene personat e interesuar.3- te kene disa ore ...

Backend engineer

Bee Digital Solutions

-
Prishtinë, Kosovë
Bee digital solutions provides services mainly to netherlands companies. currently we are seeking for a java backend developer for a freelance job. you can work from home or from our offices in prishtina. main technologies that we use are:javaspring bootelastic search (kibana)dockerjenkinsrabbitmq salary is very competitive and comparable...

Devops engineer

Bee Digital Solutions

-
Prishtinë, Kosovë
Bee digital solutions is seeking for a devops engineer to work in a global product which is based in netherlands. this job is available for both full and part time developers. applicants can work from home or from our offices. technologies that we use are: java - spring bootawselastic search (kibana)dockerjenkinsrabbitmq salary is very co...

Marketing for your hardware / software / app

Jupiter Media d.o.o.

-
Pejë, Kosovë
Do you need marketing for your app, software, device or appliance abroad? - amazon / alibaba - app stores- websites / magazines / blogs promotion- native german, english and chinese software/hardware experts- success fee based- proven track record available

Kerkohet agjent burse!!

Smartcom

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania më e madhe në tiranë e profilit forex, me rastin e marrjes së brand-it të ri kërkon mbi 100 agjent/e burse të cilët kanë njohuri mbi gjuhët:-italisht-spanjisht-gjermanisht.të interesuarit duhet të kenë:-aftësi të mira komunikimi në gjuhën përkatëse, -ambicje për punë,-fryme për të punuar në grup.orari:full time: e hënë - e premte...

C# developer (full-time and part-time)

ALSOPRO

-
Tiranë, Shqipëri
Company introductionalsopro shpk, an it service provider company with offices in tirana and germany, is looking for a c# developer (full-time and part-time) to join their small and agile development team.what we offer:- opportunity to take responsibility and grow within the team- be part of a young company with the aim to build an europea...

Senior software developer

Mulaki Host

-
Ferizaj, Kosovë
Mulaki host we are experts in virtualization environments and enterprise system administration. our main business goal is to provide high quality vps hosting while continuously improving our services and the customer experience qualifications * 4+ years professional software development experience with php, php framworks (symfony, laravel...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune it dhe zhvillim softesh te tjera

Njoftime pune it dhe zhvillim softesh te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane