Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Hoteleri Dhe Turizëm (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Hoteleri Dhe Turizëm - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Venera lounge , kerkon kamariere (f) , rroga 450€. - e re

Venera lounge

-
Prishtinë, Kosovë
Venera lounge, fush kosove, kerkon kamariere (f), gjendemi afer rrethit ne fush kosove, rroga 450€, orari 8 ore pune, kontakt +38345632444.

Kamariere (f), rroga 450€.

Venera lounge

-
Kosovë
Venera lounge, fush kosove kerkon kamariere (f), rroga 450 € orari 8 ore pune, per me shume info, gjendemi afer rrethit ne fush kosove, kontakt +38345632444.

Kerkojm punetore

Amaro

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune : kerkojm nje shankiste femër ne restaurantin amaro adresa (ulpian rruga "eqrem qabej" nr.60) nr. i telefonit 049878790

Kamarier

Gjelltore Qebaptore ' RAFUNA '

-
Prishtinë, Kosovë
Prishtinë - hajvali te ket provoj pune

Ndihmes kuzhine

Moon Bar

-
Prishtinë, Kosovë
Te interesuarit te lajmrohen nga ora 10:00-16:00

Kamarier

Grill house

-
Prishtinë, Kosovë
Provoj pune nr kontaktues 044 83 00 15

Vende te lira pune

Restaurant Bulls

-
Prishtinë, Kosovë
Vende te lira pune enlarse kuzhinjere kamarier gjellberes per me shum info 044830015

Kërkojm punëtor

AMARO

-
Prishtinë, Kosovë
Restorant amaro kërkon një ndihmëse në kuzhinë. -kandidatja mundet të jetë edhe pa përvoj pune.tel: 049878790 ose 049873666

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune hoteleri dhe turizem te tjera

Njoftime pune hoteleri dhe turizem te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane