Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Ekonomi dhe Financa (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Ekonomi dhe Financa - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Accounting intern

PECB

-
Prishtinë, Kosovë
Accounting intern i. overview we are looking for a passionate accounting intern to join our team. the ideal candidate will be an enthusiastic candidate eager to learn and grow his/her skills in the field. pecb is a company which is growing rapidly with huge growth potential for skills and projects. we are a dynamic, multicultural and inno...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomi dhe financa te tjera

Njoftime pune ekonomi dhe financa te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane