Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kategoritë:Arkitekturë (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Arkitekturë - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer

SG design

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme dizenjues me eksperience ne dizenjime grafike per tu bashkuar me ne! biznesi ndodhet ne londer qe do filloje aktivitetin e tij se shpejti. roli perfshin si me poshte: - te keni nje portofol te pasur me punet tuaja. - aftesi te punoni me logot, reklamat , posterat etj. - rishikime te pakufizuara mereni 50% e komisionit te punes du...

Graphic designer

SG design

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme dizenjues me eksperience ne dizenjime grafike per tu bashkuar me ne! biznesi ndodhet ne londer qe do filloje aktivitetin e tij se shpejti. roli perfshin si me poshte: - te keni nje portofol te pasur me punet tuaja. - aftesi te punoni me logot, reklamat , posterat etj. - rishikime te pakufizuara mereni 50% e komisionit te punes du...

Freelance arkitekt / dizajner

Vefa decor - Home

-
Prizren, Kosovë
Njoftojmë te gjithë të interesuarit qe vefa decor shpall konkurs për : arkitekt / dizajner kualifikimet: përvojë në arkitekturë, dizajn, prodhim , mbikqyrje te projektevepërvojë të gjerë me programet avansuar 3d. aftësi për vërejtjen e detajeve në projekt.aftësi në vendimmarrje dhe zgjidhjen e problemevetë ketë shkathtësi analitike, plani...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune arkitekture te tjera

Njoftime pune arkitekture te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane