Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Tiranë (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Të tjera - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Oferte punesimi - sezonale 2020 2021 2022

Alegro DRUMS SHOW

-
Tiranë, Shqipëri
Oferte punesimi - sezonal : jemi te interesuar per pranimin e te rinjeve - vajzave dhe djemve te interesuar per punesim sezonal si : valletar dhe show tupane , gjate sezonit 2020 - korrik dhe gusht. te drejt aplikimi kane : - djem dhe vajza nga gjitha trevat shqiptare : kosove maqedoni dhe shqiperi - djem dhe vajza nga mosha : 14 deri 35 ...

Agjent shitjesh

VirtualX

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet: agjent shitjesh tipi i punes: full-time ose part-time; pershkrimi virtualx është një kompani e mediave dixhitale, e themeluar si një startup në science park, saarbrücken (gjermani) ku ka kaluar cdo faze të mundshme të startup-it duke dalë më pas në treg e duke pasur klientët e parë atje. virtualx eshte e specializuar në krijimin...

Kerkohet agjent burse!!

Smartcom

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania më e madhe në tiranë e profilit forex, me rastin e marrjes së brand-it të ri kërkon mbi 100 agjent/e burse të cilët kanë njohuri mbi gjuhët: -italisht -spanjisht -gjermanisht. të interesuarit duhet të kenë: -aftësi të mira komunikimi në gjuhën përkatëse, -ambicje për punë, -fryme për të punuar në grup. orari: full time: e hënë - ...

C# developer (full-time and part-time)

ALSOPRO

-
Tiranë, Shqipëri
Company introduction alsopro shpk, an it service provider company with offices in tirana and germany, is looking for a c# developer (full-time and part-time) to join their small and agile development team. what we offer: - opportunity to take responsibility and grow within the team - be part of a young company with the aim to build an eur...

Work from home - crypto/forex sales representative

BCG

-
Tiranë, Shqipëri
Looking for the best account managers i n town. we have only a few positions left ( 10 ) don't miss the opportunity! join our team now! - you can contact at +355685005002 or send us your cv at [email protected] what you need: - fluency in english - a laptop or pc - a pair of headphones + microphone - excellent communication skills - self-...

Kerkoj montazher

Montage NYC

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkoj montazhier per dasma edhe evente. kerkohet eksperience me adobe premiere. paguhet me baze projekti per cdo dasem te perfunduar. dasmat xhirohen ne amerike, gjuha angleze e deshiruar.

Operator telefonik

call center

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen operatore telefonike per gjuhet gjermanisht - spanjisht.nëse jeni duke kërkuar një kompani serioze për të investuar për të ardhmen tuaj, atëherë jeni të mirëpritur të na kontaktoni dhe t'i jepni vetes mundësinë për të punuar dhe për t'u rritur profesionalisht me ne. aplikoni ne po kërkojmë njerëz si ju!përdorni mundësinë dhe bëhu...

Hosstes pr

Game Time

-
Tiranë, Shqipëri
Game time eshte vendi me i ri ne qytet per argetimin e te rinjve, konsiston ne luajtjen e lojrave te vecanta te tavolines. gjendet brenda ufo bar ne tirane pas muzeut. detyrat : 1. promovimi i lojrave tek klientet, shpjegimi i tyre 2. organizimi i eventeve me lojra ( min. 5 persona ) puna juaj do te jete teper e lehte ,argetuese, pasditev...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera tirane

Njoftime pune te tjera tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane