Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Pejë (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Të tjera - Pejë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent/e (shitje direkte)

Wellnes Coach

-
Pejë, Kosovë
Me qellim te zgjerimit te ekipit fit24 ne kuader te kompanise amerikane te nutricionit kerkojme bashkepuntor te ri . kriteret: shtetas i republikes se kosoves ambicioz & serioz bashkepunues i gatshem te mesoj te punoj ne pune ekipore kushtet: pagese ne nivel amerikan nuk kerkohet pervoje pune te ardhura shtese pasive avancim trajnime & se...

Marketing for your hardware / software / app

Jupiter Media d.o.o.

-
Pejë, Kosovë
Do you need marketing for your app, software, device or appliance abroad? - amazon / alibaba - app stores- websites / magazines / blogs promotion- native german, english and chinese software/hardware experts- success fee based- proven track record available

Fito aq sa vlen

Amerikane

-
Pejë, Kosovë
Gjysme orari ose te plote

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera peje

Njoftime pune te tjera peje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane