Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Mitrovicë (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
  • Pa përcaktuar(1)
Kategoritë
Lloji

Të tjera - Mitrovicë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kadidatet e suksesshem – praktikant vullnetar – 20 (njezet) pozita

Mitrovicë, Kosovë
Gjykata themelore e mitrovice renditja perfundimtare e kandidateve /zavrsni radosled kandidata institudoni/institiicija: gjykata themelore ne mitrovice-dega vushtrri/osnovni sud u mitrovici- ogranak vucitrn titulli i vendit te punes/naziv radnog mesta – praktikant vullnetar – pripravnik volunter – 20 (njezet) pozita/pozicije. nr. i refere...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera mitrovice

Njoftime pune te tjera mitrovice dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane