Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Rajonet:Gjilan (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Të tjera - Gjilan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkoje ndihme per appin ne ios dhe android - e re

Lidhja.net

-
Gjilan, Kosovë
Kerkoje ndihme rreth appit ne ios dhe android sepse nuk shfaqet mire ne smartphone

Shites/e

Wellness Coach

-
Gjilan, Kosovë
Kerkojme bashkepuntore per shitje direkte ne bashkpunim me kompanin amerikane te nutricionit, nr 1 ne bote per ushqim te shendetshem. per shkak te kerkesave te shumta te njerzve per produktet dhe sherbimet tona ku ju ndihmojme njerzve (humbje peshe, shtim peshe, vitalitet me te mir, me shum energji dhe nje jete te shendetshme).me jetu nje...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera gjilan

Njoftime pune te tjera gjilan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane