Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:ALSOPRO (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

Të tjera - ALSOPRO

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

C# developer (full-time and part-time)

ALSOPRO

-
Tiranë, Shqipëri
Company introductionalsopro shpk, an it service provider company with offices in tirana and germany, is looking for a c# developer (full-time and part-time) to join their small and agile development team.what we offer:- opportunity to take responsibility and grow within the team- be part of a young company with the aim to build an europea...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - te tjera alsopro

Te tjera alsopro dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane