Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:(remote work) (Fshij)Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

Të tjera - (remote work)

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Salesforce developer

(remote work)

-
Prishtinë, Kosovë
We are looking to hire professional salesforce developers for the development of new and enhancements of existing sfdc platform and force.com cloud-based applications (in hr and/or accounting field), including: systems analysis, design, development, implementation, maintenance. this will be a long term commitment. responsibilities: develo...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - te tjera remote work

Te tjera remote work dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane