Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 195 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkojm tapicjer mobilerie (Punë në distancë)

Ad

Mobileri Enis

-
Krujë, Shqipëri
Mobileri enis kerkon te punsoj tapicjer dhe montues kendesh dhe divanesh mosha 20 deri 40 vjec paga me norm adresa nikel

Inxhinier i shitjes (junior) - e re

PBC

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita e inxhinierit të shitjeve (junior) është një mundësi e shkëlqyer për të sapo diplomuarit apo absolvent në shkenca kompjuterike apo menaxhment dhe informatikë. të përzgjedhurit, pas trajnimeve intenzive dhe nën udhëheqje e mbikëqyrje të afërt do jenë përgjegjës dhe kryejnë detyra, si në vazhdim: • njoh në mënyrë të kënaqshme produkt...

Operatore call center - smart working - e re

We Link Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi welink è un'azienda albanese che collabora da molti anni con un'azienda italiana che lavora nella presa appuntamenti per offrire delle consulenze personalizzate ai privati e alle aziende del centro italia. fisso mensile garantito; bonus ad alti livelli; possibilità di crescita professionale; turni di lavoro da 6 ore; inseriment...

Ofroj pune banakier. - e re

Edukimi

-
Prishtinë, Kosovë
Ofroj pune per banakier, paga sipas marrveshjes, vendi punes mti..

Servizio clienti inbound- operatori telefonici customer care - e re

BConnect Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi bconnect sh.p.k nata nel 2013 è una società con sede in tirana leader nel settore call center per servizi di customer relationship management. servizio clienti inbound - operatori telefonici customer care la posizione prevede di fornire informazioni, assistenza tecnica e supporto commerciale a clienti attuali e potenziali (nel ...

Network marketing

Team Connect Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Network marketing punë online /part time/ full time mënyrë e re marketingu e cila po vjen për herë të parë në kosovë dhe shiqpëri! jemi në krijim e sipër të një network marketing, kërkojmë persona që janë të interesuar të punojnë në një projekt interesant dhe jashtëzakonisht fitimprurës! kuptohet nëse keni dëshirë të punoni online, pa she...

Kerkojme dy moderatore ne radio ulpianë

Radio Ulpiana

-
Prishtinë, Kosovë
Radio ulpiana kërkon dy moderatore: ne si kompani ofrojme: pagesa korrekte kushte te mira pune ambient pune dinamik dhe paqesore ne si kompani kerkojme: mosha 18-30 te jete e afte te drejtoje emisionin te flase gjuhen shqipe bukur dhe rrjedhshem

Kerkoj pune si pastruese ne prishtine dhe fushe kosove

Account

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj pune si pastruese ne prishtine dhe fushe kosove orari i kontaktit prej 09-20.

Kerkoj pune

privat

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj pune si pastruese (me dit)ne prishtine dhe fushe kosove,orari i kontaktit 09:00-20:00

Gazeta online infosot, shpall konkurs për gazetar/e praktikant/e dhe agjent/e te marketingut

INFOSOT

-
Prishtinë, Kosovë
Kandidatët që aplikojnë për pozitën gazetar/e dhe gazetar/e bashkëpntor/e duhet të kenë të pakten 1-3 vite përvojë pune (dërgoni artikuj dhe referenca) vërejtje: në titull të e-mailit duhet shkruani pozitën për të cilën aplikoni! vetëm kandidatët që përmbushin kriteret e kërkuara do të ftohen në intervistë. gazetar/e politike, ekonomi (3)...

Manikyr & pedikyr

Beautybee

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj puntore per manikyr & pedikyr me pervoj pune nese jeni te interesuara lajmrohuni.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera

Njoftime pune te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane