Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 159 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohen operatore telefonike

Ad

Noblen Marketing

-
Tiranë, Shqipëri
Jeni te lodhur nga pune te merzitshme te cilat nuk ju sjellin benefitet qe kerkoni? jeni ambicioz, energjike dhe jeni vazhdimisht ne kerkim te nje ambjenti te pershtatshem? noblen marketing ka vendet e duhura per ju!!! t...

Kandidatet e suksesshem ne ip cicerrimat - e re

Prishtinë, Kosovë
Kandidatet e suksesshem ne ip cicerrimat: njoftim përfundimtar – shtëpiak në ip “cicërrimat” njoftim përfundimtar – punëtor/e teknik/e në ip “cicërrimat” njoftim përfundimtar – motër edukatore në ip “cicërrimat” njoftim përfundimtar – edukatore në ip “cicërrimat” njoftim përfundimtar – asistente administrative në ip “cicërrimat” njoftim p...

50 bursa - e re

Kaçanik, Kosovë
Komuna e kacanikut, bazuar ne buxhetin e miratuar te kuvendit te komunes, per vititn 2020, si dhe rregullores nr.06/2016 per kushtet. kriteret dhe procedural e ndarjes se subvencioneve, komuna e kaganikut, shpalle: konkurs per ndarjen e bursave per vitin akademik 2019-2020 1. komuna e kaqanikut, per vitin akademik 2019-2020, do te ndan 50...

Consulenti telefonici - e re

BConnect Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi tirane, in cerca di addetti telefonici bconnect sh.p.k cerca consulenti telefonici il consulente telefonico sarà inserito nel team bconnect e, in seguito ad una formazione specifica, gestirà le chiamate in entrata per uno dei più importanti servizi. ritieni di possedere i seguenti requisiti? - titolo di studio superiore; - espe...

Oferta pune - e re

Oferta Kosovare

-
Tropojë, Shqipëri
Ne si kompani qe punojmë qe 2 vite me shitjen online të produkteve punojmë me shitës online nga kosova, shqipria dhe maqedonia. kemi shumë shitës dhe bashkpuntorë dhe jemi në kërkim të zgjerimit të stafit (shitës online) -nese keni pasur gjithmonë deshirë te fitoni para prej shtepije përmes kompjuterit, telefonit , laptopit etj -nese keni...

Accounting intern - e re

PECB

-
Prishtinë, Kosovë
Accounting intern i. overview we are looking for a passionate accounting intern to join our team. the ideal candidate will be an enthusiastic candidate eager to learn and grow his/her skills in the field. pecb is a company which is growing rapidly with huge growth potential for skills and projects. we are a dynamic, multicultural and inno...

Kandidati i suksesshem – zyrtare per administrate dhe komunikim - e re

Prishtinë, Kosovë
Njoftim per kandidatin e suksesshem bazuar ne ligjin per sherbimin civil te republikes se kosoves si dhe rregulloren, nr. 02/2010, per procedurat e rekrutimit ne sherbimin civil te kosoves dhe rregullores nr. 21/2012, per avancimin r karriere te nepunesve civil, ministria e kultures, rinise dhe sportit, bene njoftimin per kandidatin e suk...

Konkurs pune

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Konkurs pune

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Oferte pune si shites online

ONLINE MARKETING

-
Prishtinë, Kosovë
Ofertë pune ne si kompani qe punojmë qe 4 vite me shitjen online të produkteve (ora dore,tekstil dhe teknologji), punojmë me shitës online nga kosova, shqipria dhe maqedonia. kemi shumë shitës dhe bashkpuntorë dhe jemi në kërkim të zgjerimit të stafit (shitës online) -nese keni pasur gjithmonë deshirë te fitoni para prej shtepije përmes k...

Bursa per nxenes dhe studente

Viti, Kosovë
Drejtoria e arsimit nr. 05 – 56 podujeve, 12 shkurt 2020 ne mbeshtetje te nenit 17 pika s te ligjit per veteqeverisjen lokale nr. 03/l-040, nenit 19 pika s te statutit te komunes dhe nenit 14 paragrafi 2 te rregullores per caktimin e kritereve per ndarje te mjeteve buxhetore nga kategoria ekonomike subvencione dhe transfere nr. 01/111 – 4...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera

Njoftime pune te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane