Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Lloji:Remote - Home Office - Smartwork (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

Remote - Home Office - Smartwork

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Front end developer (react) - e re

Front end developer (react) as a frontend developer, you will be working on the development of in-house products and applications with a rich user experience and interface. you will be responsible for creating unique and elegant interaction between users and our applications across all platforms. a successful frontend developer must have ...

Tirane, ofroj vend pune arkitekt / 3d artist

CodeskDesign

-
Tiranë, Shqipëri
Codesk design kerkon te punesoj nje arkitekt – 3d artist per tu bashkuar sa me shpejte me ekipin tone ne itali, ne milano per studio arkitekture i specializuar ne luxury properties. kandidati ideal duhet te zhvilloje rendering dhe projektime per ndertesa civile (banesa) nen udheheqjen e arkitekteve tane. nuk kerkohet transferim, puna do t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune remote home office smartwork

Njoftime pune remote home office smartwork dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane