Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Lloji:Projekte / Freelance (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet

Projekte / Freelance

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Nga shtepia: ne jemi ne kerkim te stafit per te rekrutuar kliente te rinj! paga shume e mire! - e re

EiFeZa

-
Shqipëri
Fitoni shumë para me pak përpjekje? tani po kërkojmë “ikm-werber” punëtorë. ju rekrutoni klientë të rinj për portalet tona të takimeve dhe ne ju paguajmë 4 euro për klient. mjafton një celular ose kompjuter dhe njohuri bazë të gjermanishtes. ne jemi të kënaqur që ju njohëm!

Ofrohet vend pune telework testues i websiteve

Tirana training space

-
Tiranë, Shqipëri
Tirana training space ka rreth 4 vite qe eshte krijuar. si sherbim te pare ka pasur trajnimin dhe rekrutimin e personave ne platformen e programimit dhe testimit epam . vitet e fundit jane shtuar sherbime te tjera si trajnimet per kriptomonedhat. ●eksperience pune e panevojshme pasi ofrohet trajnim ●orari i punes: ne kohen e lire ●pagesa ...

We are looking for a web developers

Falcon

-
Tiranë, Shqipëri
We are looking for a web developers to join our team of passionate and driven individuals. duites know html, css, javascript, php, and other relevant web design coding languages create and test applications for websites collaborate present design specs work with graphics and other designers troubleshoot website problems maintain and updat...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune projekte freelance

Njoftime pune projekte freelance dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane