Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Praktikë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 47 rezultate (Këshilla për kërkim)

Junior arkitekte - e re

Vintage Architecture

-
Ferizaj, Kosovë
Vintage architecture po rritet, ne po kërkojmë junior arkitekte të motivuara për punë dhe të interesuara ti bashkangjiten ekipit tonë. kandidatet e interesuara duhet ti plotësojnë këto kritere: të kenë mbaruar apo të jenë në përfundim të studimeve. të zotërojnë njohuri të mira në archicad, lumion ose twinmotion, 3dsmax dhe photoshop. të k...

Praktikant – ndihmës analist i portfolios së korporatave - e re

TEB Bank

-
Prishtinë, Kosovë
Teb një ndër bankat më me renome në kosovë dhe është pjesë e brend-it të mirënjohur bankar në turqi e mbështetur në fuqinë ndërkombëtare të bnp paribas. teb kërkon kandidatë të kualifikuar për pozitën praktikant – ndihmës analist i portfolios së korporatave në degën e korporatës. përgjegjësitë: nën mbikëqyrjen e eprorit direkt dhe me qëll...

Praktikant ne fushen e it-se

AMAAP

-
Prishtinë, Kosovë
Në kuadër të mundësimit të punes praktike vullnetare në ndërmarrje, asociacioni për mbështetjen e arsimit dhe aftësimit profesional të republikës së kosovës, ka gjetur disa ndërmarrje që janë të gatshme për të pranuar praktikant, andaj i ftojmë të interesuarit për praktikë që të aplikojnë për vendet e lira si më poshtë: - mundësi për prak...

Praktikant ne administrate/menaxhim projekteve

AMAAP

-
Prishtinë, Kosovë
Në kuadër të mundësimit të punes praktike vullnetare në ndërmarrje, asociacioni për mbështetjen e arsimit dhe aftësimit profesional të republikës së kosovës, ka gjetur disa ndërmarrje që janë të gatshme për të pranuar praktikant, andaj i ftojmë të interesuarit për praktikë që të aplikojnë për vendet e lira si më poshtë: - administratë/men...

Praktikant/e në webdevelopment

AMAAP

-
Prishtinë, Kosovë
Në kuadër tëmundësimit të punes praktike vullnetare në ndërmarrje, asociacioni për mbështetjene arsimit dhe aftësimit profesional të republikës së kosovës, ka gjetur disa ndërmarrjeqë janë të gatshme për të pranuar praktikant, andaj i ftojmë të interesuarit përpraktikë që të aplikojnë për vendet e lira si më poshtë: - mundësipër praktikë ...

Praktikant/e në app development

AMAAP

-
Prishtinë, Kosovë
Në kuadër tëmundësimit të punes praktike vullnetare në ndërmarrje, asociacioni për mbështetjene arsimit dhe aftësimit profesional të republikës së kosovës, ka gjetur disa ndërmarrjeqë janë të gatshme për të pranuar praktikant, andaj i ftojmë të interesuarit përpraktikë që të aplikojnë për vendet e lira si më poshtë: - mundësipër praktikë ...

Project coordinator intern

Jungle

-
Prishtinë, Kosovë
Become part of jungle! we are looking for a passionate and enthusiastic person to be part of our paid internship program. requirements: ✔️have basic understanding on project coordination ✔️have a can do attitude ✔️be willing to learn ✔️have excellent interpersonal skills benefits: ✔️employment possibility ✔️access to market related traini...

Praktikantë

Moneta MoneyGram

-
Prishtinë, Kosovë
Programi i talentëve apliko tani! moneta moneygram hap dyert për gjeneratën e tretë të programit të talentëve përmes të cilit ju ofron mundësi të fitoni një gamë të gjerë të përvojës profesionale dhe të hulumtoni mundësi të shumta brenda fushës suaj të studimeve. çka ofron programi i talentëve programi mbahet në zyret qendrore të moneta m...

Konsulent turistik

Mwr

-
Prishtinë, Kosovë
Deshiron te jesh konsulente ne nje kompani amerikane udhetimesh.ne operojme ne 128 vende te botes.nese je nje person me vizion te larte dhe nuk ben kurre mbrapa,nese je nje person qe ke aftesi per te drejtuar nje grup,nese je nje person qe te pelqejne sfidat je ne vendin e duhur. me e rendesishmja . a te pelqejne udhetimet? live experienc...

Kërkojmë praktikante

Studio venera

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkojm praktikante për thojë dhe lashlif për interesim kontaktoni në këtë numër 045-889-066

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune praktike

Njoftime pune praktike dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane