Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Orarë i plotë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 119 rezultate (Këshilla për kërkim)

Mekanik - e re

Për klientin tonë në osllo kërkojmë dy punonjës të kualifikuar në degën e mekanikës. preferohet që kandidatët të jenë në gjendje të fillojnë menjëherë punën. ne ofrojmë: kushte konkurruese mundësi për zhvillim profesional pagë fikse+bonuse shërbimi dhe mirëmbajtja e veturave diagnostifikimi dhe rregullimi i prishjeve riparimi në nivele të...

Automekanik - e re

Për momentin ne po kërkojmë për mekanik për tre rajonet tona gavleborg, dalarna dhe upland. ne përfaqësojmë këto brenda volksëagen, audi, seat, skoda, kia dhe honda. ne po rritemi dhe kërkojmë për zgjerimin e stafit tonë. për filialen tonë në gavle ne po kërkojmë për mekanik për riparimine autobusëve, kamionëve, veturave, motoçikletave e ...

Asistent menaxher në restorant - e re

American style burger është një prej kompanive më me reputacion në vend dhe po kërkon për një asistent menaxher. ne jemi të specializuar në ushqim të shpejtë. tek ne ka gjithnjë zbavitje. të jeni së paku 25 vjeç të keni përvojë paraprake aftësi ndërveprimi me njerëz të jeni i aftë të punoni nën stres

Agjent në terren - e re

Kryqi i kuq në suedi kërkon kandidatë entuziast të cilën janë të orientuar në vlera humane që të bashkëpunojnë në projektin tonë për gjetjen e donacioneve të reja. ju do të trokisni derë më derë dhe do t’i informoni njerëzit lidhur me projektin dhe rëndësinë e donacioneve. persona entuziastë të cilët kanë ambicie për të mësuar më shumë rr...

Arkivist/e - e re

Kërkojmë një arkivist/e për të punuar në zyren tonë. vendi i punës tashmë është i shpallur dhe preferojmë që kandidati të mund të fillojë menjëherë. është e dëshirueshme që kandidati të mund të fillojë menjëherë punën. meshkujt dhe femrat ftohen të aplikojnë në mënyrë të barabartë. paga varet prej marrëveshjes kolektive që ka departamenti...

Business development manager - e re

Alba Connect Telegrafi.com

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkohen 2 menaxher/e të zhvillimit të biznesit (business development manager) për punë në departmentin e shitjes. përshkrimi i pozitës: të bëjë studimin e tregut, planifikimin dhe realizimin e projekteve rreth shitjes. alba connect sh.p.k: • kompani serioze me bazë stabile në treg • kontratë pune të rregullt në përputhje me ligj • paga m...

Mjeshtër - e re

Restaurant "te halimi" sh.p.k. prizren shpall: konkurs për plotësimin e vendit të punës: mjeshtër përshkrimi i punës: të realizoj mirëmbajtjen rutinore dhe preventive si dhe riparimin e pajisjeve dhe sistemeve të punëve elektrike, mekanike dhe hidrosanitare, të kryej riparime të vogla dhe të mëdha të objekteve, pajisjeve ose sistemeve sip...

Mjeshtër - e re

Kras Group Telegrafi.com

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs per pune "kras group" sh.p.k ne prishtine shpall konkurs per keto vende pune: mjeshter (alumin-pvc) - 1 pozite *biografija juaj (cv) *te kete njohuri te mire ne alumin-pvc *te kete pervoje pune se paku 3 vite(te deshmoj me kontrat pune) çka ofron komanija: kontrat pune sigurim jetesor pushimi sipas ligjeve ne fuqi trainime profesi...

Automekanik - e re

Orari është i plotë me mundësi pune shtesë të shtunën. orari i punës nga e hëna deri të premten nga ora 07.00-17.00 ( dy orë pushim ) kërkohet që kandidati të ketë patent shoferin apo të jetë në gjendje të aplikojë për të. fillimi i menjëhershëm. detyra e punës është të punoni në garazhën e një kompanie të mirënjohur britanike. detyra e p...

Anëtarë ekipi - e re

Ne po kërkojmë për pjesëtarë aktiv të ekipit tonë për të marrë pjesë në aktivitetet tona zbabitëse për vizitorët në shitoret tona. ky është një vend zbavitës pune për individë të talentuar dhe që janë të përkushtuar në aktivitete zbavitëse. individët duhet të jenë të hareshëm, aktiv, amicioz dhe zbavitës . përveç kërkesave të përgjithshme...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune orare i plote

Njoftime pune orare i plote dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane