Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Lloji:Kontrate (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Kontrate

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agronom

Albinspekt

-
Prishtinë, Kosovë
Njoftim pune kompania albinspekt-bio.inspecta shpk shpall vend te lire pune ne pozicionin agronom vendi: albinspekt bio.inspecta dega ne kosove lokacioni: fushë kosovë kush jemi ne: albinspekt-bio.inspecta eshte nje trupë inspektim/çertifikimi me aktivitet ne shqiperi dhe kosove per ofrimin e sherbimeve te inspektimit dhe certifikimit sip...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kontrate

Njoftime pune kontrate dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane