Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Lloji:Konsulenc (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Konsulenc

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Konsulentë/kompani për zhvillim të strategjisë së organizatës për ngritje të fondeve - e re

Down Syndrome Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Datë: 01.03.2021 termat e referencës konsulentë/kompani për zhvillim të strategjisë së organizatës për ngritje të fondeve hyrje informata të përgjithshme shoqata down syndrome kosova (dsk) është organizatë jo qeveritare, me status shoqatë, themeluar me 4 mars 2007 nga prindër të personave me sindromën down (sd). dsk është regjistruar me 5...

Operator/e (holandisht)

Trimark

-
Tiranë, Shqipëri
A flisni holandisht? e shkëlqyeshme, ju jeni personi që ne po kërkojmë! na tregoni se çfarë dini dhe bashkohuni me ekipin tonë hollandez. çfarë ju ofron trimark bpo? – punësim në internet (ndiqni të gjitha bisedat, trajnimet dhe edukimet nga komoditeti i shtëpisë tuaj) – punoni nga shtëpia, dhe më vonë mund të vazhdoni në zyrën tonë moder...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune konsulenc

Njoftime pune konsulenc dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane