Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Lloji:Kohë e plotë (Fshij) Fshijini të gjitha

Kohë e plotë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 4439 rezultate (Këshilla për kërkim)

Konsulente shitje

Ad

BENIAN SH.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Konsulente shitje kompania benian sh.a. kërkon të punësojë konsulente shitje arsimi i mesëm/ lartë. njohuri të mira të gjuhës angleze. njohuri të programeve bazë të kompjuterit. të interesuarat mund të aplikojnë duke dë...

Host/airbnb - recepsionist

Ad

Discover Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet te punesohet host/recepsionist per apartamentet dhe hotel ne zonen e tiranes! puna eshte me turne 8 orarsh! duhet te dini te flisni dhe te lexoni mire anglisht!

Mon cheri coffee shop kerkon bankier/e, paga per fillestare 35 000 leke, sheshi “willson” - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Mon cheri coffee shop kerkon bankier/e, paga per fillestare 35 000 leke, sheshi “willson” pozicioni i kerkuar: banakier/e 🔸puna 8 ore 🔸paga per fillestare 35 000 leke 🔸pranohen persona me ose pa eksperience 🔸preferohen te mos kene angazhime te tjera lokali eshte vete-sherbim 📍 adresa: sheshi “willson” te interesuarit te kontaktojne n...

Programues - e re

Life

-
Tiranë, Shqipëri
Life sh.p.k, libri informazione formazione educazione, società leader nel settore dell’editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di prodotti in abbonamento come libri, riviste e corsi di formazione in ambito medico-scientifico e giuridi...

Operator shitjesh - e re

Life

-
Tiranë, Shqipëri
Life sh.p.k, libri informazione formazione educazione società leader nel settore dell’editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di prodotti in abbonamento come libri, riviste e corsi di formazione in ambito medico-scientifico e giuridic...

Fx solution company ofron vende pune per retention dhe agjente telefonik ne gjuhen italiane, paga 600-700 euro + bonuse,... - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofrohet vend pune agjente telefonik dhe retention deshironi nje pune me te ardhura te kenaqshme? fx solution company ofron vende pune per retention dhe agjente telefonik ne gjuhen italiane. ofrojme: pagese baze 600 euro per agjente telefonik dhe cmime te larta per cdo ftd duke bere te mundur te ardhura mbi 1500 euro. pagese baze 7...

Kerkoj kamarier/shankist me pervoje pune - e re

Mati Bakery & Caffee

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj kamarier/shankist me pervoje pune

German telemarketers - e re

Kolos Solutions

-
Prishtinë, Kosovë
Njoftim për punë: profesionistë telemarketingu me njohuri të mira të gjuhës gjermane a jeni një komunikues i shkëlqyeshëm me pasion për shitjen dhe shërbimin ndaj klientëve? ne aktualisht po kërkojmë individë të talentuar për të bashkuar ekipin tonë të telemarketingut, me fokus në krijimin e takimeve për ekspertët tanë në fushën e veçanta...

Edukatore - e re

KASTRATI Group

-
Pejë, Kosovë
Energji pozitive, ambient miqësor e mbi të gjitha kushte të mira pune janë veti që e karakterizojnë kastrati group .🤩 👉kastrati group ofron kushte të rregulluara nga ligji i punës, bonuse & përfitime tjera. 🔸shujtë ditore nga kompania 🔸5% bonus të pagës për vijueshmëri të rregullt 🔸10% bonus të pagës në arritje të targetit mujor 🔸20...

Mirëmbajtës i makinerive - e re

KASTRATI Group

-
Pejë, Kosovë
Energji pozitive, ambient miqësor e mbi të gjitha kushte të mira pune janë veti që e karakterizojnë kastrati group.🤩 👉kastrati group ofron kushte të rregulluara nga ligji i punës, bonuse & përfitime tjera. 🔸shujtë ditore nga kompania 🔸5% bonus të pagës për vijueshmëri të rregullt 🔸pushim javor & 20 ditë pushim vjetor me pagesë 🔸push...

Punëtor parkingu - e re

KASTRATI Group

-
Prishtinë, Kosovë
Energji pozitive, ambient miqësor e mbi të gjitha kushte të mira pune janë veti që e karakterizojnë kastrati group. kastrati group ofron kushte të rregulluara nga ligji i punës, bonuse & përfitime tjera. shujtë ditore nga kompania 5% bonus të pagës për vijueshmëri të rregullt pushim javor & 20 ditë pushim vjetor me pagesë pushim mjekësor ...

Shitës derivatesh: raushiq, pejë, klinë & fushë kosovë - e re

KASTRATI Group

-
Pejë, Kosovë
Mundësi punësimi në pejë, klinë & prishtinë-fushë kosovë!🤩 energji pozitive, ambient miqësor e mbi të gjitha kushte të mira pune janë veti që e karakterizojnë kastrati group.🤩 👉 kastrati group ofron kushte të rregulluara nga ligji i punës, bonuse & përfitime tjera. 🔸 shujtë ditore nga kompania 🔸 5% bonus të pagës për vijueshmëri të r...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kohe e plote

Njoftime pune kohe e plote dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane