Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Kohë e pjesshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 524 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ctc astir kërkon të punesojë operatorë telefonikë - e re

CONTACT TRADE CENTER ASTIR

-
Tiranë, Shqipëri
Punësohu në ctc astir, thjesht dhe shpejt, vetëm me një intervistë! apliko tani, edhe në rast se nuk ke eksperiencë të mëparshme si operator. - njohje e gjuhës italiane - njohuri bazë në përdorimin e kompjuterit - eksperienca e mëparshme përbën avantazh - mundësi për të punuar me turne 4 – 6 dhe 8 orë, nga e hëna në të shtunë - pagesë/h s...

Puna e ëndrrave në dormeo - e re

Studio Moderna Kosovë sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Për nder të ditës botërore të gjumit (13th mars 2020), ne po kërkojmë për: gjumash dormeo për 1 ditë detyrat e punës: kandidati i përzgjedhur, për 8 orë gjumë do të pranojë pagesën prej 1.000€ në ditën botërore të gjumit, 13.3.2020. kandidati mund të pres përvojë të paharrueshme, derisa provon cilësinë e shkëlqyeshme të dyshekut, jastëkut...

Ctc astir kërkon të punesojë operatorë telefonikë - e re

CONTACT TRADE CENTER ASTIR

-
Tiranë, Shqipëri
Punësohu në ctc astir, thjesht dhe shpejt, vetëm me një intervistë! apliko tani, edhe në rast se nuk ke eksperiencë të mëparshme si operator. - njohje e gjuhës italiane - njohuri bazë në përdorimin e kompjuterit - eksperienca e mëparshme përbën avantazh - mundësi për të punuar me turne 4 – 6 dhe 8 orë, nga e hëna në të shtunë - pagesë/h s...

Ctc astir kërkon të punesojë operatorë telefonikë - e re

CONTACT TRADE CENTER ASTIR

-
Tiranë, Shqipëri
Punësohu në ctc astir, thjesht dhe shpejt, vetëm me një intervistë! apliko tani, edhe në rast se nuk ke eksperiencë të mëparshme si operator. - njohje e gjuhës italiane - njohuri bazë në përdorimin e kompjuterit - eksperienca e mëparshme përbën avantazh - mundësi për të punuar me turne 4 – 6 dhe 8 orë, nga e hëna në të shtunë - pagesë/h s...

Agjent marketingu – junior gjuha angleze. (turni ii ) - e re

NEK Marketing

-
Tiranë, Shqipëri
Nek marketing, shoqëri e specializuar në shërbime telemarketingu -kërkon agjent marketingu – junior gjuha angleze. (turni ii) nëse jeni duke kërkuar një kompani serioze për të investuar për të ardhmen tuaj, atëherë jeni të mirëpritur të na kontaktoni dhe t’i jepni vetes mundësinë për të punuar dhe për t’u rritur profesionalisht me ne. ajo...

Project manager - e re

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Responsible for conceptualizing and preparing project proposals; collects and integrates the project material; organizes and leads the project group; writing draft-projects; obtaining approvals from project stakeholders. · determines proposal concept by identifying and clarifying opportunities and needs; studying requests for proposal (rf...

Ctc astir kërkon të punesojë operatorë telefonikë - e re

CONTACT TRADE CENTER ASTIR

-
Tiranë, Shqipëri
Punësohu në ctc astir, thjesht dhe shpejt, vetëm me një intervistë! apliko tani, edhe në rast se nuk ke eksperiencë të mëparshme si operator. - njohje e gjuhës italiane - njohuri bazë në përdorimin e kompjuterit - eksperienca e mëparshme përbën avantazh - mundësi për të punuar me turne 4 – 6 dhe 8 orë, nga e hëna në të shtunë - pagesë/h s...

Konsulent marketingu/gjuha italiane - e re

MsM Marketing

-
Tiranë, Shqipëri
Msm marketing, një kompani google partner po kërkon konsulentë marketingu për gjuhën italiane për shitjen e shërbimeve të saj digitale, klientëve italianë. detyrat e konsulentit: do të kontaktojë klientë potencialë (gjithmonë biznese) do të ndërveprojë me agjensi për shitjen e produkteve dhe paketave digitale do të planifikojë axhendën e ...

Shitese - e re

Zumex Group

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania zumex group po kerkon të punësoje dy shitese per showroom. detyrat kryen prezantimin e produkteve tek klientet e dyqanit. ndjek procedurat e shitjes që në momentin e ardhjes së klientit: prezantim produkti, prerje kuponi etj. kualifikimet eksperienca të ngjashme në fushën e shitjeve. arsimi i mesëm ose i larte. njohuri...

Ctc astir kërkon të punesojë operatorë telefonikë - e re

CONTACT TRADE CENTER ASTIR

-
Tiranë, Shqipëri
Punësohu në ctc astir, thjesht dhe shpejt, vetëm me një intervistë! apliko tani, edhe në rast se nuk ke eksperiencë të mëparshme si operator. - njohje e gjuhës italiane - njohuri bazë në përdorimin e kompjuterit - eksperienca e mëparshme përbën avantazh - mundësi për të punuar me turne 4 – 6 dhe 8 orë, nga e hëna në të shtunë - pagesë/h s...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kohe e pjesshme

Njoftime pune kohe e pjesshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane