Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Kohë e pjesshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 289 rezultate (Këshilla për kërkim)

Mesues/e gjermanishteje

Ad

Success Center

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofroj vend pune part time mesues/e i/e gjuhes gjermane mesuesi duhet te jete i pergjegjshem, i perpikte, te dije te punoje me mosha te ndryshme, duke filluar nga femijet, deri tek te rriturit. të interesuarit...

Mundesi punesimi part time per te rinjte qe disponojne patente + makine (Punë në distancë)

Ad

mee

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni i punes menaxher/e ne terren page baze + % + nafte adresa: ish sheshi shqiponja na kontaktoni ne:068 31 37 070

Teknolog ushqimor - e re

Instituti Profesional ATC

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi teknolog ushqimor (part time) për mësimdhënie në kurset profesionale "shef kuzhine" dhe "kuzhinier". detyrat zhvillon programin mësimor në pjesën teorike (në laborator); zbaton programin e kursit profesional me përpikmëri; ndjek ecurinë e kursantëve gjatë procesit mësimor. kualifikimet të ketë kryer studimet e larta në fakultet...

Lektor ose lektore te gjuheve te huaja. anglisht, gjermanisht, italisht - e re

edustation

-
Durrës, Shqipëri
Lektor ose lektore te gjuheve te huaja. anglisht, gjermanisht, italisht preferohen individe me ose pa eksperience

Shitëse në ideal kamina - ferizaj - e re

IDEAL KAMINA SHPK

-
Ferizaj, Kosovë
Ideal kamina shpk hap vend të lirë pune për: shitëse detyrat shërbimin ndaj klientëve. ndihmon klientët në përzgjedhjen apo orientimin për gjetjen e produkteve. përkujdesja dhe mirëmbajtja e produkteve mirëmbajtja e ambientit të punes. gjysme orari adresa : rr.driton islami pn, afer etc elkosit. per me shume : +38348124992

Assistent shitjeje me kohe te pjesshme - e re

ITX Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi inditex (zara, bershka, pull&bear, stradivarius, massimo dutti, zara home) është një grup lider i modës me më shumë se 7400 dyqane në 96 vende. në të gjitha markat tona ne punësojmë në pozicionin: assistent shitjeje me kohe te pjesshme detyrat bazë; punë në lidhje me klientët potencial, kujdesin ndaj klientit, shitjet; pranimi ...

Punetor magazine - e re

LC Waikiki

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi staf i magazinës/ depos (toptani, ring center, casa italia & qtu) part ose full-time përshkrimi i punës objektivi të zbatojë proceset e punës dyqan-depo në përputhje me procedurat, rregulloret, udhëzimet dhe legjislacionin në fuqi; të sigurojë dhe mbajë një përputhje midis numrit të rezervave të produkteve të regjistruara dhe r...

Kujdestare per femije - e re

Person Private

-
Prishtinë, Kosovë
Pershendetje, kerkoje kujdestare per femije nga mosha 3 deri ne 5 vjeç me lokacion tek parku i qytetit. orari : e enjte - e premte nga ora : 18:00 deri me 21:00 ndersa e shtune - e diele nga ora : 10:00 deri me 18:00 perparesi kan studentet dhe ata qe jetojne afer lokacionit. ju faleminderit per kohen.

Pastruese ne oficine - e re

AMEC

-
Durrës, Shqipëri
Pastrimi i 2 zyrave, pastrimi dhe higjenizimi i 2 tualeteve dhe 1 garderobe pastrimi i ambientit perpara zyrave orari 8-12

Ekspert/kompani për zhvillim trajnimi - e re

HANDIKOS

-
Prishtinë, Kosovë
Termat e referencës

Consulente telefonico - e re

Consulcesi Service sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi consulcesi è il più grande network in europa nell'erogazione di servizi ai propri clienti che operano nel mondo medico-sanitario. azienda leader in italia con un'esperienza di oltre 20 anni, e con oltre 600 collaboratori, ricerca per la sede di tirana: consulente telefonico - servizio clienti. offriamo inserimento in azienda co...

Callcenter kerkojme operatore part time ne gjuhen italiane - e re

callcenter

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkojme operator per fushaten luce-gas. turne fleksibel kjo eshte mundesia juaj me e mire puna juaj e endrrave ndodhet tek ne. oas call shpall vende vakante si operator, per fushaten luce-gas ofrohet: • trajnim u vazhdueshëm • pagesë deri në 400l/ora • mjedis i sigurt pune me mundësi për rritje profesionale.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kohe e pjesshme

Njoftime pune kohe e pjesshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane