Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Lloji:Internship / Praktike (Fshij) Fshijini të gjitha

Internship / Praktike

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Trajnim/punesimi: data analytics & business intelligence

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Info business solutions shpk, pjese e infosoft group, mundeson trajnim ne: data analytics & business intelligence rreth info business solutions: pjese e grupit infosoft, lider ne shqiperi dhe ne rajon, i suksesshem dhe sfidues ne treg gjate gjithe pervojes 30 vjeçare te operimit te tij. i perbere nga nje staf prej 70+ profesionistesh, inf...

Mundesi intership për studentët – durres

Falcon

-
Durrës, Shqipëri
Ne besojmë tek potenciali i të rinjëve, dhe shumë prej punonjësve tanë më të mirë janë punësuar pas intershipit në kompaninë tonë. intershipi tek ne është një shkollë e vertetë për realitetin e punës. studentet që bashkohen me ne për të bërë intershipin do të kenë detyra të ndryshme dhe do të përfshihen në punët tona të përditshme duke u ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune internship praktike

Njoftime pune internship praktike dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane