Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Lloji:Internship (Fshij) Fshijini të gjitha

Internship

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 13 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane & durres trajnim ne burime njerezore - e re

Tiranë, Shqipëri
Bclever agency ofron mundesine e trajnimit ne menaxhimin e burimeve njerezore (hrm), per te gjithe ata te cilet duan te rriten dhe te zhvillohen profesionalisht. - kohezgjatja e trajnimit: 1 dite - zhvillohet me nje numer te vogel pjesmarresish - ne perfundim te trajnimit mundesohet pajisja me certifikate per cdo pjesmarres. *trajnimet zh...

Communications intern (2 positions) - e re

Prishtinë, Kosovë
Kosovo helvetas swiss intercooperation-kosovo (helvetas) implements the project “decentralisation and municipal support” (demos). demos is the project of the swiss agency for development and cooperation (sdc) which is co- financed by sweden and norway. currently our project team is looking for intern (2 positions) required qualifications ...

Njoftim per trajnim

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Detyrat dhe përgjegjësitë deshiron te behesh nje profesionist i sistemeve erp? info business solutions shpk, pjese e infosoft group, ju ofron trajnim profesional ne implementimin e microsoft dynamics nav. microsoft dynamics nav, njohur si navision, eshte zgjidhje e integruar erp (enterprise resource planning) zhvilluar nga lideri i sistem...

Njoftim trajnimi/punesimi

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Info business solutions shpk, pjese e infosoft group, ju ofron trajnim profesional ne implementimin e microsoft dynamics nav. microsoft dynamics nav, njohur si navision, eshte zgjidhje e integruar erp (enterprise resource planning) zhvilluar nga lideri i sistemeve kompjuterike te menaxhimit per biznesin, microsoft. nav siguron nje platfor...

Praktikante zyre (asistent avokat/e, asistent/e zyre)

Studio Ligjore TIVARI

-
Durrës, Shqipëri
Studio ligjore tivari pranon asisten t ë avokat/e, praktikantë zyre dhe asistentë zyre. të interesuarit të paraqiten në një nga zyrat tona ose mund të dërgojnë një cv me foto në whatsapp, viber ose e-mail. n ë momentin e intervist ë s t ë ken ë me vete diplom ë gjimnazi dhe list ë notash ose diplom ë universiteti dhe list ë notash. whatsa...

Ketri web ofron internship në web development, tiranë

Tiranë, Shqipëri
Ketri web, kompani programimi e specializuar në programim custom për web, ofron internship në fushën e web development, me mundësi punësimi në përfundim. detyrat - përvetësimi i materialeve të dhëna për t'u mësuar - zhvillimi i një projekti individual custom - detyra të tjera, të përshtatura në bazë të profilit të aplikantit njohuri të do...

Seo internship

dconnect

-
Tiranë, Shqipëri
We are seeking a university student or recent graduate who wants hands on experience in search engine optimization (seo) at a fast growing digital agency ( http://digitaconnect.com/ ) located in tirana. the seo intern will learn how to promote a website and help to make it appear high in search engine results by implementing seo best prac...

Ofrohet mundesi intershipi

Punesim&Rekrutim

-
Durrës, Shqipëri
Ofron mundesi intershipi prane ambjenteve te saj ne pozicionin menaxhim&marketing. per me te miret ofrohet punesim ne ambjentet e agjencise. te interesuarit duhet te dergojne aplikimin e tyre nepermjet nje cv-je te perditesuar ne adresen e email-it: ose mund te telefonojne ne numrin: 0676318339 detaje rreth punës vendndodhja : durrës lloj...

Ofrohet mundesi intershipi

Punesim&Rekrutim

-
Durrës, Shqipëri
Ofron mundesi intershipi prane ambjenteve te saj ne pozicionin menaxhim&marketing. per me te miret ofrohet punesim ne ambjentet e agjencise. te interesuarit duhet te dergojne aplikimin e tyre nepermjet nje cv-je te perditesuar ne adresen e email-it: ose mund te telefonojne ne numrin: 0676318339 detaje rreth punës vendndodhja : durrës lloj...

Waiters' day@testela resort

Te Birra Stela Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Më datë 18 nëntor 2019, pranë ambjenteve të te stela resort, organizohet : (dita e kamarierëve)nëse je kamarier/e me ose pa eksperiencë punë dhe e do këtë profesion, apliko për tu bërë pjesë e këtij eventi.do të kesh mundësi për të përfituar:aplikoni tani për tu bërë pjesë e këtij eventi në: detaje rreth punës vendndodhja : tiranë lloji i...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune internship

Njoftime pune internship dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane