Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Lloji:Intern (Fshij) Fshijini të gjitha

Intern

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Housing research intern - e re

UN Habitat

-
Prishtinë, Kosovë
Closing date: wednesday, 1 december 2021 posting title: housing research intern, i (temporary job opening) job code title: intern - programme management department/office: united nations human settlements programme duty station: pristina_isc posting period: 17 november 2021 - 01 december 2021 job opening number: 21-programme management-un...

Seo internships (3), content writer intern (paid internship) - e re

Tactica

-
Prishtinë, Kosovë
About tactica in less than two years, we have grown from a 2 to 20+ team. our goal is to become one of europe’s largest digital marketing agencies within five years. and with the way we’re growing, that is extremely likely. as long as we keep recruiting the crème-de-la-crème of digital marketing specialists, both talented and experienced,...

Hr intern - e re

British American Tobacco

-
Prishtinë, Kosovë
Ready to kick-start your career? apply now! almako_recruitment@bat.com tags hr intern bat bring your difference hr british american tobacco intern praktike

Punë praktike për studentët e fakultetit juridik

Universiteti i Prishtinës

-
Prishtinë, Kosovë
Qendra për zhvillim të karrierës, fakulteti juridik, universiteti i prishtinës “hasan prishtina” njoftim mundësitë për punë praktike, nëntor 2021 1. gjykata e apelit në prishtinë njoftohen të studentët e interesuar të fakultetit juridik-up, se gjykata e apelit në prishtinë, ofron mundësi për punë praktike (pa pagesë), për 10 studentë, koh...

Junior devops (4) (programi i karrierës)

Evonem

-
Prishtinë, Kosovë
Career development programme devops & cloud engineer about the programme are you already working in the i.t. industry or want to kick-start your career in devops? then this programme is for you! evonem is a great place to work where each employee thrives in a productive ambient while working with various experts towards the common goal. b...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune intern

Njoftime pune intern dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane