Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Lloji:Hybrid (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Hybrid

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Frontend developer (reactjs/redux) – hybrid

Skooli

-
Tiranë, Shqipëri
Skooli is seeking a front-end developer to join our growing team! as a member of the tech team, you will create innovative solutions to enhance user experience. we believe deeply in the power of education and making an impact on the future leaders of the world. if you are eager to play a key role in a fast-paced, education startup we are ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune hybrid

Njoftime pune hybrid dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane